Paroda suteikia unikalią galimybę pasinerti į Vincento Van Gogho paveikslų pasaulį (0)

595
REUTERS
2019 m. vasario 26 d. 12:58
Vasario 22 dieną Paryžiuje atidaryta skaitmeninė Vincento Van Gogho kūrybai skirta paroda. Jos lankytojai turi unikalią galimybę išvysti netikėto dydžio besimainančius garsiausius tapytojo darbus, pavyzdžiui, „Žvaigždėtą naktį virš Ronos“.

Paveikslai projektuojami ant grindų ir sienų. Atgaivinti tapybos darbus padėjo režisierius Gianfranco Iannuzzi, muziką parinko Luca Longobardi, o technologiniais sprendimais pasirūpino bendrovė AMIEX. Tai 2012 metais sukurta sistema, meną ir muziką suliejanti į vieną unikalią patirtį.

V. Van Gogho paveikslai suskirstyti į atskirus etapus – pradedant spalvinga palete ir laipsniškai keliaujant prie sodresnių ir niūresnių vaizdinių iš XIX amžiaus valstiečių gyvenimo.

Parodoje ypatingas dėmesys skiriamas ir tapytojo mėgstamiems motyvams, pavyzdžiui, saulėgrąžoms, irisams bei gimtųjų vietų peizažams. „Atelier des Lumieres“ vadovas Michaelas Couzigou sako, kad paroda jos lankytojams suteikia unikalią galimybę patekti į paveikslų vidų ir pasinerti į „įstabaus Vincento Van Gogho pasaulį“.

V. Van Gogho paroda Paryžiuje – jau antrasis „Atelier des Lumieres“ projektas nuo jos atidarymo 2018 metais. Pirmoje parodoje buvo eksponuojami Gustavo Klimto darbai.

Paroda, pavadinimu „Žvaigždėta naktis“, truks iki gruodžio 31 dienos.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai