18:00 2020 balandžio mėn. 13 d.

Oskaro Koršunovo teatro spektaklis „Vaidinant auką“ (0)

14601
2020 balandžio mėn. 13 d. 18:00
„Vaidinant auką“ – tai kūrinys apie Valią, veikėją, susiduriantį su jį supančio gyvenimo idiotizmu ir hamletiškose situacijose vaidinantį nusikaltimų aukas. Nusikaltimo vieta – nuo įprasto buto, baseino, iki japoniško restorano, nusikaltėliai – riboto mąstymo, šiuolaikinės estrados ir televizijos suformuoto mentaliteto tipai, tikrovė – šiandieninė, šiek tiek rusiška, ir visa tai juosiama stilizuotų muzikinių štrichų, sudėliojančių viską į vientisą teatrinį kūną.

Kas gautųsi sudėjus kriminalines laidas, Freudą ir visa tai lydintį juoką pro ašaras? Spektaklio žiūrovai yra kviečiami pasijuokti iš šiandieninės visuomenės ydų ir paklaidžioti kartu su stereotipinėse ir tragikomiškose gyvenimo situacijose pasiklydusiais herojais.

Spektaklyje žiūrovai išvys gausybę teatro pasaulyje žymių aktorių, tokių kaip Darius Gumauskas, Dainius Gavenonis, Eglė Mikulionytė, Dalia Michelkevičiūtė, Arvydas Dapšys, Algirdas Dainavičius ir kiti. Tarp jų ir Vaidotą Martinaitį, kuris už antraplanį vaidmenį O.Koršunovo spektaklyje „Vaidinant auką“ 2006 m. įvertintas „Auksiniu scenos kryžiumi“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai