Nuotykių dienoraštis. Antrasis Monikos Marijos ir jos vyro medaus mėnuo Turkijoje (46)

19851
2021 rugpjūčio mėn. 24 d. 21:30
Monika Marija Paulauskaitė-Laukė ir Dovydas Laukys neseniai viešėjo Turkijoje, kur jiedu galėjo pasijusti it savo antrajame medaus mėnesyje. Pora ekskursijų metu spėjo pamatyti visus lankomiausius Bodrumo kurorto kampelius, o grįžus į viešbutį įspūdžių užtektinai prisirinkusiems turistams ateidavo laikas ir patinginiauti.

Turas po Bodrumą buvo nušviečiamas Monikos Marijos ir Dovydo akimis. Pora su Delfi dalijosi nuotaikingais dienoraščiais, kuriuose – pasakojimai, nuotraukos ir vaizdo įrašai tiesiai iš šiltojo kurorto.

Vos atvykus į savo prabangų viešbutį ant jūros kranto porą kiek nustebino turistų kiekis – Bodrume jų išties mažai.

„Mėgaujamės ramybe, nes žmonių tikrai nėra daug. Kai atvažiavome buvome labai nustebę, nes turistų nesimatė nei paplūdimyje, nei kitose viešbučio vietose. Tikrai nėra taip, kaip įprastuose „viskas įskaičiuota“ viešbučiuose, kuomet žmogus lipa ant žmogaus. Tokių dalykų šiuo metu visai nėra. Kartais net atrodo, kad mes išvis esame tik dviese“, – pasakojo pora.

Pasiteiravus, ar jau spėjo sutikti lietuvių, pašnekovai išdavė, kad šią atostogų kryptį mūsų tautiečiai renkasi gana retai.

„Lietuvių nesutikome. Juos sutikti čia yra maža tikimybė, kadangi visi, su kuriais tenka pabendrauti, nuolat klausia, iš kur mes, o pasakius, kad esame lietuviai, nustemba. Gali būti, kad jiems nėra įprastas mūsų akcentas. Be to, ir padavėjai sako, kad mūsiškių čia praktiškai nebūna, dažnai būname pirmieji jų sutikti lietuviai. Tiesa, kaip mums pasakojo gidė, tautiečiai čia tikrai atvyksta, tačiau tik vienetai. Labiausiai į šitą kraštą, į Bodrumą, keliauja patys turkai. Tai yra vietinių pamėgta vieta poilsiui“, – įspūdžiais dalijosi keliautojai.

Tiesa, visi turistai, su kuriais teko susidurti, lietuviams paliko puikų įspūdį.

„Viešbutis yra gana prabangus, tad ir turistų čia mažiau. Visi atrodo pasitempę, į vakarienes ateina pasipuošę. Neteko matyti jokių konfliktų ar reiškiamo nepasitenkinimo, skundų personalui. Visi čia poilsiaujantys yra santūrūs ir laimingi. Matyt, tokiai nuotaikai įkvepia ir pati aplinka. Čia labai ramu ir gera“, – džiaugėsi pora.

Turkijos kurorte sutuoktiniai spėjo pasilepinti saulės voniomis, skirtingų šalių virtuve, gyvo garso koncertais, romantiškais pasivaikščiojimais leidžiantis saulei ir ekskursijomis po žymiausias kurorto vietas.

Daugiau apie visa tai – vaizdo įraše.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai