Nuo tuščių sienų iki jaukios svetainės: kaip interjero dizaineriai vos per kelias dienas sukūrė jaukią erdvę (0)

3143
2020 m. gruodžio 16 d. 16:17
Pasaulį sukausčius koronavirusui žvaigždžių pasirodymų ėmė ilgėtis ne tik klausytojai, bet ir patys atlikėjai, todėl jau nuo gruodžio 28 d. portalo „Delfi“, televizijos kanalo „Delfi TV“, feisbuko bei „YouTube“ eteryje kasdien skambės unikalus muzikinis gyvo garso projektas „Iš Vilniaus į namus“.

Nuo gruodžio 28 d. iki sausio 6 d. visose „Delfi“ platformose – tiek internete, tiek ir per televizoriaus ekranus, žiūrovų dėmesio lauks net 10 jaukių gyvo garso koncertų. Kiekvieną vakarą 20 val. 30 min. iš Naktiniame Vilniaus avilyje specialiai įrengtos studijos savo pasirodymus eteryje pristatys Justė Arlauskaitė-Jazzu, Monique, Vaidas Baumila, Vidas Bareikis, Monika Linkytė, Mantas Jankavičius, „Saulės kliošas“, Ieva Zasimauskaitė, „Baltos varnos“ bei jaunimo numylėtinė Jessica Shy.

Kad koncertai iš tiesų atspindėtų namų dvasią rūpinosi dvi „Ikea“ interjero dizainerės: Kristina Sutkienė ir Toma Laucienė. Jaukių namų specialistės vos per kelias dienas tuščią studiją pavertė šilta, bohemiška dvasia dvelkiančia svetaine – tobula erdve koncertus ruošiantiems muzikantams.

„Šiuo metu namuose praleidžiame kaip niekada daug laiko. Mūsų gyvenamosios erdvės tapo biurais, sporto klubais, restoranais, o šio projekto metu net kamerine koncertų sale. Prisidėdami prie projekto norime paskatinti visus likti namuose ir parodyti, kaip nedidelėmis pastangomis ir sprendimais už mažą kainą galime susikurti aplinką, kurioje bus gera visiems“, – pasakoja viena iš interjero dizainerių.

Kaip vyko namų-studijos kūrybinis procesas galite išvysti specialiame vaizdo reportaže.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai