Nesantuokinės Gražulio dukters mamos Birutės daina apie meilę visoms sudaužytoms širdims (33)

244319
LNK
2018 m. rugsėjo 5 d. 09:32
Atlikdama savo kūrybos dainą gyvenimo būdo laidos „Nuo... Iki...“ filmavimo grupei, ko gero garsiausia rūkytos žuvies pardavėja Palangoje Birutė Navickaitė neslėps simbolikos…

Po romano su garsiu politiku Seimo nariu Petru Gražuliu, netikėtos žinios apie nėštumą, patirtos, kaip pati teigia, mylimojo išdavystės, ir dukros gimimo, Birutė iš tiesų jaučiasi taip, tarsi jos širdis būtų sušalusi lede…

„Po tokios patirties galėčiau sakyti, kad visi vyrai kiaulės, tačiau nenoriu įžeisti išties protingo gyvūno“, - ironizuos Birutė. Moteris pirmą kartą atvirai papasakos savo meilės istoriją, kuruos niekas iki šiol taip ir negirdėjo – kas nutiko, kad ji, būdama dvigubai jaunesnė, pradėjo romaną su garsiu politiku.

Papasakojusi žiniasklaidai apie romaną su rudenį 60-metį švęsiančiu Petru Gražuliu, po kurio gimė dukra, į dukras jam tinkanti palangiškė Birutė netruko sulaukti garsaus politiko atsako: iš pradžų viešai neigęs tėvystę, politikas netrukus ją pripažino, išvadino dukters motiną barakuda ir prasilošusia laisvo elgesio moterimi, kuri jį suviliojo neva dėl finansinės naudos. Birutė sako net tuomet neketinusi viešinti savo istorijos, kol nesulaukė žinutės iš politiko, kurioje dukrytę jis išvadino baisia.

Dėl patiriamo streso ir užgauliojimų, kurių sulaukė iš dukters tėvo, Petro Gražulio, vaikui vos gimus, pienas, kuriuo maitino dukrytę, dingo jau trečią jos gyvenimo savaitę. O per kelis mėnesius ištirpo ir daugiau nei 20-imt nėštumo metu priaugtų kilogramų, mat dėl streso moteris negalėjo suvalgyti nė kasnio, todėl badavo.

Birutė atskleis ir tai, ko šiuo metu iš jos per advokatus reikalauja politikas. Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ pirmadieniais-trečiadieniais 20.00 val., tik per LNK.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai