Nepabaigtas rašytojo F. Scotto Fitzgeraldo romanas „Paskutinis magnatas“ atgimė TV seriale (0)

937
REUTERS
2017 m. liepos 30 d. 18:19
Paskutinis taip ir nepabaigtas džiazo amžiaus rašytojo F. Scotto Fitzgeraldo romanas „Paskutinis magnatas“ atgimė kaip „Amazon Studios“ devynių dalių televizijos serialas.

F. Sc. Fitzgeraldas, puikiai žinomas ir kaip romanų „Didysis Getsbis“ bei „Švelni naktis“ autorius, mirė 1940 metais, jam buvo 45-eri. Paskutinio savo kūrinio užbaigti jis nebespėjo. Nepaisant to, išliko užrašai, kur pasakojama apie romano veikėjus ir jų planus. „Paskutinį magnatą“ 1941 metais užbaigė ir išleido rašytojo bičiulis Edmundas Wilsonas.

Šios istorijos fonas – Holivudo aukso amžius. Romanas pasakoja apie vieną Holivudo studiją. Pagrindiniai veikėjai – Monroe Stahras (aktorius Mattas Bomeris) ir Patas Brady‘is (aktorius Kelsey Grammer) – sukurti semiantis įkvėpimo iš dviejų legendinių to metu Holivudo asmenybių (atitinkamai Irvingo Thalbergo ir Louiso B. Mayerio).

M. Bomeris nusiteikęs kiek pesimistiškiau: anot jo, situacija Holivude nuo XX amžiaus 4-ojo dešimtmečio pasikeitė ne daug.

Serialas „Paskutinis magnatas“ (angl. „The Last Tycoon“) „Amazon“ bus pradedamas rodyti liepos 28 dieną. Beje, minėtasis romanas jau buvo porą kartų atgimęs televizijoje – 1957 metais ir 1976 metais.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi