Naujiena apie pažinčių paslaugą „Facebook Dating“ skaudžiai smogė „Tinder“ savininkui (1)

3761
REUTERS
2019 m. rugsėjo 6 d. 13:13
Socialinis tinklas „Facebook“ – vieta, kur renkasi draugai. Nuo šiol jis padės susirasti ne tik bičiulių, bet ir galbūt antrąją pusę – ketvirtadienį, rugsėjo 5 dieną, bendrovė Jungtinėse Valstijose pristatė pažinčių paslaugą „Facebook Dating“.

Ji leis vartotojams įrašus iš „Instagram“ automatiškai nukreipti į pažinčių profilį ir į slaptų simpatijų sąrašą pridėti sekėjų ir „Facebook“ draugų.

„Facebook“ išplatintame pareiškime teigiama, kad jų siūloma pažinčių paslauga bus unikali – skirtingai nuo kitų pažinčių programėlių, nereikės laukti, kol patinkantis asmuo sureaguos. „Facebook Dating“ vartotojas galės palikti komentarą kito vartotojo paskyroje. Bendrovės atstovai taip pat žada užtikrinti vartotojų privatumą.

Žinia apie naują projektą išplatinta praėjus keliems mėnesiams nuo bendrovės sutikimo sumokėti 5 mlrd. dolerių dėl JAV Federalinės prekybos komisijos pateiktų kaltinimų, susijusių su asmeninių duomenų apsauga.

Naujiena apie „Facebook Dating“ skaudžiai smogė „Match Group“ – pažinčių programėlės „Tinder“ savininkui: akcijų vertė smuko beveik 6 proc.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi