Naujausią albumą pristatanti Madonna nerimauja dėl gerbėjų reakcijos (1)

2324
REUTERS
2019 m. birželio 14 d. 15:45
Jau ne vieną dešimtmetį popkaraliene vadinama Madonna pristato savo naujausią studijinį darbą „Madame X“, ir prisipažįsta: kas kartą į pasaulį paleisdama naują įrašą, ji ir nerimauja dėl gerbėjų reakcijos, ir labai tuo džiaugiasi. Per interviu Madonna albumą „Madame X“ pavadino chameleonu.

Madonnos „Madame X“ alter ego – pati atlikėja, nepaliaujamai kurianti save iš naujo.

„Esu smalsus žmogus, nuolat ieškantis atsakymų, išminties, žinių, norintis perprasti, kokia gyvenimo prasmė. Žinoma, mano darbai padeda ištransliuoti, ką išmokau, taigi, kūryba – nuolatinė provokacija ir įkvėpimas keistis“, - sakė Madonna.

14-ame studijiniame Madonnos albume paliečiamos tokios aktualios temos kaip ginklų kontrolė Amerikoje. Vienoje iš dainų – „I Rise“ – panaudota ištrauka iš šaudynes išgyvenusios Emmos Gonzalez kalbos.

Šiuo kūriniu popkaralienė siekia suteikti balso teisę visuomenės paraštėse atsidūrusiems. „Dark Ballet“ – jautri elektropop stiliaus baladė, kurios įkvėpimo šaltiniu tapo Orleano mergelė.

Joje pasaulis piešiamas kaip „skendintis liepsnose“. Daina „Killers Who Are Partying“ – kūrinys apie skurde gyvenančius ir išnaudojamus vaikus bei žaginamas moteris.
9-ojo praėjusio amžiaus dešimtmečio pradžioje tokiais hitais kaip „Holiday“ ir „Like a Virgin“ išgarsėjusi Madonna visame pasaulyje pardavė per 300 mln. įrašų ir, remiantis Guinnesso pasaulio rekordų duomenis, yra daugiausia įrašų parduodanti muzikos atlikėja.
Žurnalistas: Atsigręžus į savo karjeros pradžią, muzikos paliktą įspaudą, kas pirmiausia šauna į galvą?
Popkaralienė Madonna:
„Oho, tai didelis darbas. Taip, kartais galvoje prasuku visą tą filmą apie nueitą kelią. Turiu labai daug nuostabių prisiminimų, už visą tai esu be proto dėkinga.

Man taip ilgai pavyksta džiaugtis sėkme, būti ten, kur esu. Kuriu ir toliau, galiu mėgautis laisve laisvai reikšti savo mintis, nuolat jaučiu įkvėpimą ir aistrą kurti, ji visur“.

Nuolat ribas plečianti ir kartais provokuojanti atlikėja įkvėpė ne vieną muzikos talentą.

Naujausi