Muzikos pasaulio žvaigždės pagerbė Chriso Cornellio atminimą (0)

452
REUTERS
2019 m. sausio 18 d. 11:23
Sausio 16 dieną JAV Kalifornijos valstijos Ingltono mieste surengtas koncertas grupių „Audioslave“, „Soundgarden“ ir „Temple of the Dog“ dainininko Chriso Cornellio atminimui. Atlikėjas ir dainų kūrėjas 2017 metų gegužę po koncerto Detroite netikėtai savo noru pasitraukė iš gyvenimo.

Koncerte „Forum“ stadione pasirodė daugybė muzikos pasaulio žvaigždžių, tarp kurių Miley Cyrus, „Metallica“, Adamas Levine‘as ir Juliette Lewis. Renginį vedė televizijos garsenybė Jimmy Kimmelis.

Ch. Cornellio bičiulių atliekamų jo dainų interpretacijų klausėsi garbūs svečiai – tarp žiūrovų buvo pastebėti aktoriai Bradas Pittas, Tomas Hanksas, Joshas Brolinas, Courtney Cox ir Jackas Blackas. Dalis jų tarp dainų sakė jausmingas kalbas. Visos koncerto metu surinktos lėtos atiteko Chriso ir Vicky Cornellių fondui bei organizacijai „The Epidermolysis Bullosa Medical Research Foundation“. Į koncerto dalyvius ir svečius nuo scenos kreipėsi ir Ch. Cornellio našlė Vicky.


„Labai džiaugiuosi, kad gyvas ne tik jo atminimas ir kūryba, bet nenutrūko ir jo filantropinė veikla, ji klesti kaip niekada anksčiau. Chrisas būtų labai laimingas. Pasakysiu labai paprastai: tiek man, tiek jums Chrisas visada bus gyvas savo muzikoje, o jo aistra padėti kitiems – nemirtinga. Ačiū visiems“, - sakė Chriso Cornellio našlė Vicky.

Koncerto baigiamasis akcentas – visų dalyvių kartu atliktas bene garsiausias Ch. Cornello kūrinys „Black Hole Sun“.

Rekomenduojame

Naujausi