Muzikos apdovanojimų „American Music Awards“ metu Taylor Swift atliko savo hitų popuri (0)

2059
REUTERS
2019 m. lapkričio 25 d. 11:30
Sekmadienį Taylor Swift laimėjo šešis „American Music Awards“ apdovanojimus ir pagerino Michaelo Jacksono rekordą bei išvengė užuominų apie nemalonų ginčą su buvusia muzikos įrašų leidybos įmone.

Ji gavo svarbiausią – metų atlikėjo – apdovanojimą, keturis kitus ir garbingąjį dešimtmečio atlikėjos apdovanojimą.

Renginio organizatorių teigimu, iš viso dainininkė turi 29 „American Music Awards“ statulėles ir aplenkė legendinį M. Jacksoną, kuris gavo 24.

29-erių metų amžiaus T. Swift atliko savo senų hitų popuri. Kovoje dėl metų atlikėjo titulo ji įveikė Drake’ą, Arianą Grande, Halsey ir Post Malone. 17-os metų amžiaus muzikos pasaulio naujokė Billie Eilish gavo dvi statulėles – geriausio naujo atlikėjo ir geriausio alternatyvaus roko atlikėjo kategorijose. Šiemet mergina užkariavo JAV dainų topus singlu „Bad Guy“. B. Eilish išreiškė paramą aplinkos apsaugos klausimams, apsivilkusi marškinėlius su užrašu „No Music on a Dead Planet“ („Negyvoje planetoje nėra muzikos“), ir atliko dainą „All the Good Girls Go to Hell“.
Selena Gomez pirmą kartą per pastaruosius dvejus metus dainavo gyvai per televiziją rodomame renginyje. 2017 m. jai buvo persodintas inkstas, taip pat dainininkė kovoja su nerimu ir depresija.
Pozityvaus mąstymo apie žmogaus kūną šalininkė ritmenbliuzo atlikėja Lizzo sudainavo naująjį singlą „Jerome“. Kuboje gimusi Camila Cabello su vaikinu Shawnu Mendesu atliko savo populiariosios muzikos hitą „Senorita“, kuris laimėjo apdovanojimą metų bendradarbiavimo kategorijoje.

70-ies metų amžiaus britų rokeris Ozzy Osbourne’as, metus turėjęs rimtų sveikatos problemų, daugiausia sėdėjo, atlikdamas dainą „Take What You Want“ su reperiais Post Malone ir Travisu Scottu.

Pankroko grupė „Green Day“ privertė žiūrovus pajudėti, pažymėjusi 1994 m. išleisto garsiojo albumo „Dookie“ 25-metį.

Rekomenduojame

Naujausi