Monika Šedžiuvienė ir Audrius Janonis pristato dainą apie meilę (1)

26805
2019 m. vasario 27 d. 13:42
Atlikėjų duetas – Monika Šedžiuvienė ir Audrius Janonis – savo gerbėjams pristato naujausią dainą apie meilę. Jau ne vienerius metus kartu koncertuojantys dainininkai sako, kad šis jųdviejų kūrinys yra puikus simbolis prieš pradedant pavasarį.

„Ši daina yra apie meilę ir dviejų žmonių jausmus vienas kitam. Tikime, kad tai gali būti netgi meilės prisipažinimu. Iš tikrųjų kiekvienas klausytojas gali interpretuoti savaip. Daina skleidžia gražią žinutę ir šiltus jausmus – kaip tik artėjančiam pavasariui. Juk pašvietus saulutei visada aplanko romantiški jausmai ir geri norai. Galbūt šia daina kažkas norės prisipažinti savo simpatijai meilėje?“ – svarstė M. Šedžiuvienė.

Pasiteiravus, ar kada nors išauš tokia diena, kai Moniką regėsime ant scenos ne su Oksana Pikul ar Audriumi Janoniu, o kaip solo artistę, dainininkė kol kas tokių minčių neturi.

„Tiek su Oksana, tiek su Audriumi džiaugiuosi galėdama dirbti kartu, nors esame gana skirtingi duetai. Labai smagu, kad galiu muzikoje parodyti įvairias savo puses. Apie solinę atlikėjos karjerą kol kas nesvarstau, nes man smagu dirbti su kitais žmonėmis, mažiau jaučiu jaudulio, o ir į koncertus smagiau važiuoti kompanijoje, nei vienai“, – juokavo pašnekovė.

Kviečiame įvertinti naujausią dueto kūrinį.

Daugiau

Naujausi