Internete pasirodė naujas lietuviškas projektas „Ringo Zona“. Pasak kūrėjų, tai tarptautinis kovų turnyras, netoleruojantis jokių kovinių, sportinių, o taip pat jokių žmogiškumo ar sveiko proto taisyklių. Turnyro dalyviai nepaisys nieko: nei rasės, nei tautybės, nei seksualinės orientacijos. „Ringo zonos“ kovotojui imponuoja tik du dalykai: kaip įveikti priešininką ir taika pasaulyje.

Projekto autorius ir režisierius Marius Čižauskas sako, kad šiai idėjai rastis įtakos turėjo vaikystėje žiūrėtas "Kečas" (amerikietiškų imtynių šou), bet didžiausią postūmį tokiam projektui suteikė kažkoks viduje dar užsilikęs vaikas, kuris norėjo iš rankų šaudyti žaibus, turėti antgamtinių galių ir kautis dėl stipriausiojo pasaulyje vardo.

Apsilankykite „Ringo zonos“ puslapyje socialiniame tinkle „Facebook“!

Turnyre kol kas yra septyni kovotojai, pasiruošę įrodyti savo pranašumą ir išplėšti taiką pasaulyje:

ZORO, kurį įkūnija aktorius Kirilas Glušajevas. Havajietiški marškiniai, šortai ir šlepetės „per pirštą“ byloja apie nuolatinį Zoro „bastymąsį“ po pasaulį, tuo tarpu Zoro akių raištis bei gilus įsitikinimas esant šiuo personažu – apie paūmėjusią šizofreniją.

VANGAS. Tai savamokslis burtininkas, magas. Pirmas burtas pavyko, kai Vangui tebuvo ketveri: žaisdamas su tėčio nosimi Vangas timptelėjo ją ir ši netikėtai nutrūko. Nuo to laiko genijus ėmėsi mokytis vis sudėtingesnių triukų – ugnies valdymo, levitacijos, greitakalbės. Šį personažą kuria jaunosios kartos aktoriaus Juliaus Paškevičiaus.

VADYBA „Ringo Zonoje“ atsidūrė per klaidą. Vadyba - tai apsukrus veikėjas, kuris užsiima pačia įvairiausia veikla: nuo didmeninės sąvaržėlių prekybos iki niekam nežinomų pogrindžio lygos kovotojų prodiusavimo. Vadybos personažą įkūnija aktorius Dovydas Stončius

MIŠKINIS. Marius Repšys vaidina miške gimusį ir augusį Miškinį. Miškinis moka gyvūnų kalbą. Geriausiai sutaria su paukščiais, laiko juos svarbiausiais draugais. Įdomus faktas: Miškinis negimė, o išsirito iš kiaušinio; bejėgį kūdikį surado ir užaugino lokys, kurį paaugęs Miškas privalėjo suvalgyti, kad išlaikytų natūralią ekosistemos pusiausvyrą. Kovotojo šūkis: „ark čikuriki aęę stik!” – “palikite miškus ramybėje” (iš kregždžių kalbos vertė gamtos mokslų dr. S. Paltanavičius).

TURKIJOS PILIETIS. Daugkartinis europos kebabų raikymo čempionas, pasaulio reitingų lentelėje užimantis 34-tą vietą. Turkas išmano žvanginimo peiliais meną, o nuo trečios iki pat vienuoliktos klasės kulinaras lankė ir pirotechnikos būrelį. Būtent plati pomėgių amplitudė ir smalsumas Turką paskatino išmėginti kovotojo kelią Ringo Zonoje. Turkijos pilietį „Ringo Zonoje“ vaidina aktorius Tadas Gryn.

JOHNNY LEE - Romas Stiklakis. Tai veiksmo filmų herojaus etalonas: moterims – džentelmenas, priešams – tikras galvos skausmas. Johnny Lee, skirtingai nei daugelis mums žinomų herojų (tokių kaip Batman‘as, Robocop‘as ar Steven‘as Seagal‘as), nėra išgalvotas. Jį sutikti galite bet kur: tamsiame skersgatvyje, kur jis talžys chuliganą pavogusį rankinę, troleibuse – ramiai važiuojantį į ginklų parduotuvę, arba tiesiog prie savo tėvo kapo, kur Johnnio lūpose karštai virpės pažadas atkeršyti tėvo žudikui. Net jei tas žudikas... vėžys.

Robotas - IRONVYTAS. Buvęs JAV karys. Per Antrąjį pasaulinį karą, sprogus minai, neteko 70% kūno (liko tik galva ir krūtinė). Panaudoję kūno likučius, JAV mokslininkai galvą bei krūtinę sujungė su mechaniniu robotu ir gautą rezultatą aptraukė oda. Po sėkmingo eksperimento robotas buvo siunčiamas į sudėtingiausias karines bei kosmines misijas, o šiemet, JAV vyriausybei sužinojus apie Ringo Zonos turnyrą, robotas buvo deleguotas į Lietuvą kaip Amerikos atstovas kautis dėl taikos.

Vardo kilmė: IRON – geležinis; VYTAS – (turėjo būti VYRAS (angl.„IRON MAN“), tačiau dėl spausdinimo klaidos lentelėje buvo įrašytas kaip VYTAS. Šį nesusipratimą buvo galima lengvai pataisyti, tačiau RZ darbuotojai buvo informuoti, jog pakeitimai nebūtini, nes robotas neturi nei jausmų, nei proto - tik programą „DESTROY“.