„Misija Laplandija“ lėktuvas netikėtai pasipildė dviem naujais keleiviais: bilietus laimėjo prekybos centre (0)

6723
2018 m. lapkričio 26 d. 11:29
Kol šimtą laimingų bilietų į Laplandiją vaikams iš daugiavaikių šeimų dar tik ruošiamasi išdalinti, dvi jaunosios keliautojos jau užtikrintai ruošiasi išvykai pas Kalėdų Senelį. Aštuonmetė Martyna iš Jonavos ir devynmetė Deimantė iš Telšių papildomus du iniciatyvos „Misija Laplandija“ bilietus laimėjo „Norfa“ parduotuvėse sukūrusios piešinius ir parašiusios pasižadėjimus kitiems metams.

Jonavoje ir Telšiuose vaikai buvo kviečiami prisijungti prie iniciatyvos „Misija Laplandija“ – tiesiog parduotuvėje sukurti kalėdinius piešinius ir parašyti savo pasižadėjimus 2019-iesiems. Du laimingi vaikai kartu su dar šimtu šiųmetinės akcijos dalyvių iš pavyzdingų daugiavaikių šeimų, auginančių penkis ir daugiau vaikų, gruodžio 3-ąją skris susitikti su Kalėdų Seneliu.

„Misija Laplandija" šįmet būriui vaikų iš itin gausių šeimų padovanos išskirtinę galimybę išskristi į Laplandiją ir susitikti su Kalėdų Seneliu bei iniciatyvą globojančia Prezidente D. Grybauskaite.

Lėktuvas į Laplandiją kils gruodžio 3 dieną. Prezidentė drauge su mažaisiais keliautojais Kalėdų Seneliui perduos Lietuvos vaikų kurtus kalėdinius piešinius ir atvirukus. Visi vaikai kviečiami prisijungti prie socialinės iniciatyvos čia, visi, įkėlę piešinį, sulauks Kalėdų Senelio laiško.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi