Milita Daikerytė netikėtai dingo iš tiesioginio eterio (1)

60806
2021 m. sausio 29 d. 17:00
Karantinas dar kartą visiems priminė, kad vaizdo skambučių metu gali nutikti bet kas. Jei pro kompiuterio klaviatūrą prabėganti katė ar netikėtai į kambarį įsiveržę vaikai jau nieko nebestebina, naujausias tiesioginio eterio liapsusas gali ir vėl priversti nusišypsoti. Laidos „Jūs rimtai?“ viešnia nė nespėjo apšilti kojų, kai ši netikėtai pakilo nuo kėdės ir dingo iš eterio. Pora minučių viena likusi laidos vedėja į tokį akibrokštą sureagavo stebėtinai ramiai ir sugebėjo toliau bendrauti su žiūrovais.

Penktadienį tiesiogiai Delfi TV eteryje transliuotoje laidoje „Jūs rimtai?“, kaip įprasta, buvo apžvelgiamos ryškiausios savaitės naujienos. Šįkart pašnekove tapo nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje besirungianti dainininkė Milita Daikerytė.

Aptariant vieną pirmųjų straipsnių apie karantiną ir judėjimo ribojimus laidos vedėja Kristina Pocytė pasiteiravo savo laidos viešnios apie šalyje įvestus ribojimus. Šou verslu besidomintys žino, kad M. Daikerytė žinoma ne tik dėl karjeros scenoje, bet ir dėl gabumų makiažo srityje. Būtent iš savo grožio salono Milita ir sveikinosi su žiūrovais.

„Tu pati su manimi, kaip matau, sveikiniesi iš darbo. Ar jauti karantiną? Ar tau jis trukdo?“ – teiravosi K. Pocytė.

„Iš tiesų...“ – į klausimą ėmė atsakinėti M. Daikerytė, bet netrukus ją sudomino garsas, sklidęs iš kito kambario.

Netrukus vizažistė nusišypsojo į kamerą ir, pakilusi nuo kėdės, nuėjo prie durų.

„Palaukite, atsiprašau“, – tepasakė ji ir dingo iš eterio.

„Štai, Milita kažkur dingo“, – neįprastą situaciją reziumavo laidos vedėja.

Nors situacija išties nekasdienė, tiesioginio eterio metu K. Pocytė, regis, nė kiek nesutriko ir sugebėjo išlaikyti žiūrovų dėmesį, aptardama vieną iš savaitės naujienų pati.

Laidos viešnia buvo dingusi beveik dvi minutes, tačiau sugebėjo grįžti pačiu laiku, kai buvo atėjusi eilė aptarti jai pačiai aktualias „Eurovizijos“ naujienas.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai