Mažame Belgijos miestelyje – didelės šokoladinės skulptūros (0)

2175
2018 m. balandžio 1 d. 17:25
Nedideliame Belgijos Diurbiuji miestelyje, esančiame į pietvakarius nuo Briuselio, pirmą kartą jo istorijoje surengtas šokoladinių skulptūrų festivalis. Organizatoriai viliasi, kad šventė taps gražia pavasario tradicija.

Visiems saldumynų mėgėjams tai skamba kaip tikrų tikriausia svajonė – gigantiškos gorilų, dramblių ir flamingų skulptūros, pagamintos iš aukščiausios rūšies kokybe garsėjančio belgiško šokolado. Net trijų metrų aukščio šokoladiniai gyvūnai tapo pagrindiniais šventės, kurioje per 50 šokoladinių kūrinių pristatė apie 40 menininkų iš viso pasaulio, akcentais.

Festivalis „ChocoPalace“ šventės svečius masina ir tikrų tikriausia šokolado upe, kalnais migdolinių orinukų ir įvairiais šokoladiniais gėrimais. Norėdami šokolado skulptūrų festivalio lankytojus priversti labiau įsitraukti į procesą, organizatoriai jiems siūlo šokolado gamybos dirbtuves tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Šventėje jau apsilankė daugiau nei 30 tūkst. žmonių. Iki jos pabaigos balandžio 8-ąją jų tikimasi sulaukti dar daugiau. Diurbiuji mieste gyvena apie 10 tūkst. žmonių, jį dažnai lanko turistai iš netoliese esančio Briuselio ir Liuksemburgo.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai