Mažai kam žinoma tiesa apie „69 danguje“: tikroji grupės istorija, santykiai su Bžesku ir tai, kas iki šiol buvo nutylėta (1)

59779
Karolina Marcinkevičiūtė | www.DELFI.lt
2019 m. vasario 6 d. 13:39
Kai grupė „69 danguje" šaltą sausio popietę pasirodė DELFI redakcijoje, buvo sunku patikėti, kad šios merginos jau turi solidžią patirtį scenoje, o vakarėlius jau seniai iškeitė į laiką su savo šeimomis. Linksmoms ir žavioms scenos gražuolėms charizmos galima tik pavydėti. Atviram pokalbiui pasiryžusios atlikėjos sutiko sudėti visus taškus ant „i" ir papasakoti, kas iš tiesų vyko, kai grupę krėtė skandalai, o visų akys buvo nukreiptos į jas.

Garsaus prodiuserio kūrinys Ne paslaptis, kad sukurti grupę „69 danguje" sumanė prodiuseris Egmontas Bžeskas ir tuometė jo mylimoji bei choreografė Karina Krysko. Galima sakyti, kad būtent Karina ir tapo pirmąja grupės nare. Netrukus prisijungė Ingrida Martinkėnaitė, tačiau tikra grupe merginos tapo tik į Vilnių atsikrausčius klaipėdietei Nijolei Pareigytei-Rukaitienei.

Tiesa, Karina prisipažįsta, jog tuo metu ji nesitikėjo, kad grupės stilius bus toks seksualus, o dainos – pop, tad iš pradžių talentingai šokėjai teko pamiršti svajonę dirbti meno pasaulyje. Merginos juokiasi, kad kai jų krikštatėviu šou pasaulyje tapęs Egmontas išdėstė savo idėjas, jos ne iki galo suprato, kaip iš tiesų turėtų atrodyti grupė bei kaip viskas vyks.
Daugiau skaitykite čia.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai