M. Šalčiūtė Fuerteventuroje (V): seksuali netgi su burlente (2)

19739
Rinatas Chairulinas, DELFI TV
2014 m. lapkričio 15 d. 11:43
Viena seksualiausių Lietuvos merginų vadinama Monika Šalčiūtė egzotiškų atostogų Kanarų saloje metu ne tik grožėjosi pasakišku salos kraštovaizdžiu ir deginosi prie baseino. Fuerteventuros paplūdimiai – ilgiausi visame Kanarų salyne. Todėl ši sala yra rojus ne tik saulės ir paplūdimių, bet ir vandens sporto entuziastams.

Atlanto vandenyno skalaujamoje saloje banglenčių, burlenčių ir jėgos aitvarų sporto aistruoliai suvažiuoja čia iš viso pasaulio. Sala yra toje pačioje geografinėje platumoje kaip ir Florida ar Meksika, todėl temperatūra čia netgi žiemą retai nukrenta žemiau 18-20 laipsnių.

Todėl vieną dieną prie pramogaujančių vandens sporto mėgėjų prisijungė ir M. Šalčiūtė. Juo labiau, kad burlente ji mokėsi plaukti ne vandenyne, bet per potvynį paplūdimyje susiformuojančioje kelių kilometrų ilgio lagūnoje.

„Vieną dieną buvau nuėjusi į paplūdimį pasideginti. Atsiguliau netoli vandens. Netikėtai užmigau, o pabudusi nebesupratau, kur dingo vanduo – vanduo buvo nutolęs per kelis šimtus metrų nuo kranto“, - stebėjosi Monika.

Per pilnatį saloje vanduo patvinsta du kartus – naktį ir dieną. Po kelių valandų vanduo nuslūgsta. Tačiau pietinėje salos dalyje vandens sporto aistruoliai sudaro būdą, kaip patogiai galima išnaudoti vandenyno potvynius. Kelioms valandoms susiformuojančioje lagūnoje jėgos aitvarus ir burlentes išbandyti ypač patogu pradedantiesiems.

Tiesa, net ir be aukštakulnių bei makiažo mergina išliko stilinga. „Noriu rožinės burlentės“, - trenerio paprašė ji.

Nepaisant to, kad lietuvaitė menėgsta vandens ir juo labiau – vandens pramogų, bet buriuoti jai sekėsi puikiai.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai