M. Mikutavičius - „Saulius ir Paulius” (3)

3065
2014 m. lapkričio 27 d. 14:23
Marijonas Mikutavičius žingsniuoja žvyro karjeru ir staiga krenta. Pasigirdęs šūvio garsas neleidžia abejoti, jog ši kelionė jam baigėsi liūdnai. Gerai, kad tai tik – dainos „Saulius ir Paulius” vaizdo klipas. Daina sukurta būsimai komedijai „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“, filmas kino teatrus pasieks vasario 6 d.

Titulinė filmo daina taip pat įtraukta į naujausią Marijono albumą „Lengvas būdas mesti klausytis” ir „Marijono Mikutavičiaus Show” koncertinę programą.

Vaizdo klipas dainai „Saulius ir Paulius” buvo kuriamas Anykščiuose, tose pačiose vietose, kuriose buvo filmuojamas ir filmas. Klipą režisavo filmo kūrėjai – Simonas Aškelavičius ir Ričardas Marcinkus. Marijonui ne tik teko kristi nuo kulkos, bet ir užšokti ant arklio bei ropštis ant Puntuko.

Vaizdo klipe taip pat panaudoti būsimo filmo epizodai. Saulių vaidina aktorius Giedrius Savickas, Paulių – Marius Repšys. Taip pat klipe galima išvysti ir aktorių Ramūną Cicėną.

Filmas “Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius” pasakoja apie du nevykėlius draugus iš mažo miestelio, kurie turi tik vienas kitą. Jie nutaria įvykdyti traukinio apiplėšimą ir įsivelia į be galo juokingą istoriją. „Visada palaikau Lietuvos kiną“, - sako M. Mikutavičius, paklaustas, kodėl sutiko sukurti titulinę būsimos komedijos dainą.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai