Londone atidaroma retrospektyvinė „Pink Floyd“ paroda (0)

650
REUTERS
2017 m. gegužės 12 d. 11:05
„The Pink Floyd: Their Mortal Remains“ – šeštadienį, gegužės 13 dieną, Londone esančiame Viktorijos ir Alberto muziejuje bus atidaroma paroda būtent tokiu pavadinimu. 1967-aisiais, lygiai prieš 50 metų, britų rokeriai pristatė pirmąjį savo kūrinį „Arnold Layne“ ir debiutinį albumą „The Piper at the Gates of Dawn“.

Šios parodos ekspozicija – tarsi savotiška audiovizualinė kelionė po „Pink Floyd“ istorijos užkaborius. XX amžiaus 7-ojo dešimtmečio viduryje jie buvo niekam nežinomi jauni kūrėjai, iš kitų išsiskirti ir save išreikšti norėję muzikantai. Praėjo dešimt metų, ir „Pink Floyd“ tapo grupe, surenkančia pilnutėlius stadionus.

Kiekvienam britų albumui – jų 15 – skirta po atskirą salę. Iš viso parodos lankytojai galės susipažinti su daugiau nei 350 eksponatų: plokštelių, iškarpų iš laikraščių, fotografijų. Be to, Viktorijos ir Alberto muziejuje pirmą kartą bus galima pamatyti ir grupės videochroniką.

Ekspoziciją peržvelgti jau spėjo „Pink Floyd“ būgnininkas Nickas Masonas. Anot jo, ši paroda – žymiai daugiau nei vien „Pink Floyd“ veiklos retrospektyva.

Parodą aplankyti bus galima iki spalio 1 dienos.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi