Lolitos horoskopas savaitei (liepos 3–9 d.): emocingas metas (0)

11255
DELFI TV
2017 m. liepos 2 d. 09:28
Pilnėjančiam Mėnuliui keliaujant Skorpiono ženklu, savaitės pradžia gilins ir, kaip ugnis metalą, grūdins mūsų jausmus. Ji palanki ieškantiems meilės, bei norintiems save išreikšti kūryboje, siekiantiems stiprinti sveikatą, keisti į sveikesnį gyvenimo būdą.

Tai laikas, kai gali pagaliau paaiškėti buvę sudėtingesnės situacijos, o ėmęsi iniciatyvos, lengviau išspręsite problemas.

Savaitės viduryje, Venerai pradėjus kelionę Dvynių ženklu, lengviau seksis bendrauti, rasti reikalingą informaciją apmąstyti tolesnius žingsnius. Šiuo metu svarbu žvelgti į priekį, nesigręžioti atgal. Palanku leistis į išvykas, keliones, o kai kam – susipažinti bei užmegzti naują draugystę.

Penktadienį, prasidėjus Mėnulio pilnačiai – jautresnis laikas, kai vertėtų dažniau sau priminti, kad neverta nusiminti dėl smulkmenų, Šią dieną šaunu skirti daugiau dėmesio mažiesiems ir vyresniems šeimos nariams.

Šeštadienis puikus aktyviems veiksmams, tai diena, kai galite išgirsti įdomias žinias, imtis smagių asmeninio gyvenimo permainų. Savaitgalio dienos tinkamos atsisakymui to, kas jums nebereikalinga, – nebenaudojamų daiktų, o kartu ir liūdnesnių praeities prisiminimų. Su naujomis viltimis pažvelkite į ateitį.

Sekmadienis, Merkurijui keliaujant Karališkuoju Liūto ženklo laipsniu, puikus susitikimams, renginiams ir šventėms.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi