Lietuvos įžymybės gyvena pagal delfinų taisykles (22)

6767
2015 m. sausio 29 d. 19:09
Jau šį penktadienį LRT pradeda transliuoti pirmą kartą pasaulyje kuriamą renginių ciklą „Delfinai ir žvaigždės“, kuriame žinomi Lietuvos pramogų ir sporto pasaulio atstovai pristatys individualią programą su delfinais. Renginys unikalus ir dėl ypatingo parengiamųjų darbų bei treniruočių ritmo – bene pirmą kartą žymūs Lietuvos žmonės į treniruotes skuba ne sau patogiu laiku, o tada, kai tai leidžia delfinų gyvenimo grafikas.

Visos treniruotės ir pasirodymai su delfinais turi būti derinami prie jų maitinimosi grafiko – gyvūnai maitinami tris kartus per dieną, tiksliai nustatytu laiku. Kiekvienam jų specialistai yra numatę ir individualias dienos maisto dozes: vyriausias delfinariumo patinas Argas paprastai gauna apie 6 – 7 kg žuvies, tačiau patelėms reikia daugiau – net iki 10-ties kg žuvies per dieną. Be to, gydytojas su savo specialistų komanda kasdien atlieka ir privalomą delfinų sveikatos apžiūrą.

Šią savaitę delfinariume verda gyvenimas – dalyviai naujus pasirodymus delfinariumo lankytojams pristatys jau šį savaitgalį, sausio 31 ir vasario 1 dienomis. Įtampą didina ir tai, kad šių pasirodymų metu paaiškės, kuris iš dalyvių pirmasis turės palikti delfinų kompaniją.

Projekto „Delfinai ir žvaigždės“ premjera sausio 30 d. 18.45 val. per Lietuvos televiziją. 

Renginių filmavimus galima stebėti sausio 31 ir vasario 1 dienomis Klaipėdos delfinariume.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai