„Lietuvos balso“ mokytoja I. Jankauskaitė priblokšta: Gopalo likimas – ant plauko (57)

42654
LNK
2017 m. lapkričio 10 d. 16:19
Šį sekmadienį pasirodys paskutinė „Lietuvos balso" projekto nokautų etapo laida, kurioje tarpusavyje susikaus ir Ingos Jankauskaitės komandos dalyviai – Gopalas Michailovskis, Eimantas Jakubauskas bei Evelina Šaltytė. Būtent šiame trejete Gopalas stipriai nustebins Ingą Jankauskaitę – į paskutinę repeticiją prieš filmavimą jis atvyks neišmokęs dainos teksto.

Nokautų kovai Inga Jankauskaitė Gopalui skyrė atlikėjo Seal dainą „Kiss from a Rose“. Tačiau atvykęs į paskutinę repeticiją dalyvis priblokš pačią Ingą – šios dainos žodžių Gopalas neišmoko, o atlikdamas dainą sugebėjo padainuoti vos kas antrą eilutę.

„Yra labai prasta situacija. Į repeticiją jis atėjo visiškai nepasiruošęs. Negaliu leisti, kad įvyktų tų vadinamų rimtų „pravalų“, – nusivylimo laidoje neslėps Inga Jankauskaitė.

Pats Gopalas, paklaustas, kodėl neišmoko šios dainos, pateikia savo versiją. „Man daina nepatiko... Ji visiškai neatspindi mano dainavimo stiliaus. Juk reikia orientuotis į dainininką, o ne į visokiausius išbandymus, kurie daugiau yra naudojami muzikinėse parodijose“, – kritikos parinktai dainai negailėjo atlikėjas.

„Nereikia galvoti, kad tai praeis be pasekmių...“, – laidoje sakys priblokšta jo mokytoja Inga Jankauskaitė.

Kokį sprendimą padarys Inga ir ar dėl šios klaidos G. Michailovskis privalės palikti projektą, pamatyti bus galima jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi