„Lietuvos balsą“ trečią kartą laimi Montvydo mokinė: tai tikrai nėra atsitiktinumas (1)

4170
DELFI TV
2018 m. sausio 15 d. 18:25
Sekmadienio vakarą pagaliau paaiškėjo didžioji „Lietuvos balso“ intriga – pergalingus laurus pelnė devyniolikmentė iš Kelmės Monika Marija Paulauskaitė. Pirmadienio popietę mergina apsilankė DELFI redakcijoje ir pasidalijo dar karštais įspūdžiais.

„Jaučiuosi puikiai, viskas savose vėžėse, – šyptelėjo Monika Marija, vis dar gyvenanti karštomis pergalės emocijomis, ir prisipažino, kad miegas šiąnakt nebuvo ramus. – Vis kilo malonūs vakarykščiai vaizdai. Manau, kad pamiegoti laiko bus vėliau. Dabar reikia džiaugtis, dabar reikia dirbti.“

Prieš tūkstančius žmonių finalo metu dainavusi Monika Marija prisipažino, kad artimiausiųjų žmonių minioje nebuvo. Bet ne dėl to, jog jie nenorėjo, toks buvo merginos noras. „Nenorėjau, kad jie ateitų ir stebėtų pasirodymą gyvai, nes tiesiog būtų buvę per daug jaudulio. Prieš šeimą kartais pasirodyti būna sunkiau nei prieš kitus žmones“, – šyptelėjo Monika Marija.

Beje, įdomu tai, jog jau trečiąjį kartą iš eilės projektą laimi mergina. Ir tai ne vienintelis sutapimas – trečią kartą iš eilės projektą laimi Donato Montvydo auklėtinė.

Daugiau

Naujausi

DELFI DIENA

Laida ŠIANDIEN 15:00

DELFI Diena

364