Liamas Gallagheris piktai prisimena kivirčą su broliu Noeliu (0)

749
REUTERS
2019 m. lapkričio 16 d. 00:07
Rokeris Liamas Gallagheris stengiasi įsitvirtinti muzikos pasaulyje kaip solo atlikėjas. Išleidęs antrąjį albumą „Why Me? Why Not“, muzikantas teigia evoliucionavęs kaip menininkas, o visas procesas užfiksuotas dokumentiniame filme „Liam: As It Was“.

Kita vertus, yra vienas dalykas, kurio L. Gallagheris niekaip negali pamiršti – 2009 m. kivirčas su broliu Noeliu, po kurio, ko gero, visiems laikams iširo supergrupė „Oasis“.

Regis, apmaudas atsispindi ir jo naujajame vaizdo klipe „One of Us“, kuriame dainininkas vaikščioja po kalvotą vietovę su savo ir brolių Noelio bei Paulo vaikystės nuotraukomis.

Nuo liūdnai pagarsėjusio incidento, įvykusio užkulisiuose koncerto Paryžiuje metu, broliai Liamas ir Noelis Gallagheriai taip ir nesikalbėjo. Tiesa, L. Gallagheris retkarčiais išgirsta jo nuomonę duodamuose interviu.

L. Gallagheris savo albumus įrašinėja bendradarbiaudamas su dainų kūrėjais, tačiau, skirtingai nuo Noelio, į dainų rašymą niekada nežiūrėjo pernelyg rimtai.

Pastaraisiais metais L. Gallagheris daugiau laiko skiria šeimai ir su visais savo vaikais, kurių susilaukė su buvusiomis žmonomis ir meilužėmis, vyksta atostogauti. Beje, dainininkas yra susižadėjęs su savo vadybininke Debbie Gwyther.

Nors L. Gallagheris vis dar graužiasi dėl „Oasis“ išsiskyrimo, tačiau jis nė kiek nepasiilgo įvairiausių apdovanojimų ceremonijų, jų blizgesio ir žavesio.

Rekomenduojame

Naujausi