Leon Somov su Ginta ir Monty Wells pristatė Nacionalinėje dailės galerijoje filmuotą vaizdo klipą (0)

846
2020 m. spalio 8 d. 12:26
Per pastaruosius metus elektroninės muzikos prodiuseris bei atlikėjas Leon Somov išleido dviejų naujų kūrybinių partnerysčių rezultatus: su Ginta įrašytą singlą „Pray“ bei su Monty Wells, dar žinomu kaip xøLove, kurtą „Bad Decisions“. Šiandien jėgas suvienija visa trijulė, pristatanti šokio įkvėptą naująjį klipą „Night Shift“.

Vienas garsiausių Lietuvos elektroninės muzikos kūrėjų Leon Somov pasakoja, kad emocijų kupina daina neatsitiktinai virsta net trijų talentų kūrybiniu dialogu: „Dainą įrašėme maždaug prieš metus, o pirmąjį jos eskizą turėjome dar praėjusią liepą. Kadangi su abiem šiais atlikėjais jau teko įrašinėti, žinojau, kad tai ne tik labai talentingi kūrėjai, bet ir įkvepiančios asmenybės, su kuriomis dirbant didžiausias malonumas keistis idėjomis“.

Su Prancūzijos muzikos įrašų kompanija „Sony Music“ bendradarbiaujanti Ginta – puikiai žinomas balsas tokiose šalyse kaip Italija, Prancūzija ar Šveicarija. Ankstesnis bendras projektas atlikėjai virto savotišku nauju etapu, mat būtent su Leon Somov muzika ji pirmąkart dainuoti ėmė angliškai.

„Po „Pray“ sėkmės, ypač Azijoje, kur klausytojų skaičius stipriai išaugo, labai džiaugiuosi galėdama tęsti bendradarbiavimą su Leonu šiame naujame, introspektyviame kūrinyje. „Night Shift“ yra šviesos matymas kiekvienoje situacijoje ir radimas jėgų eiti savo keliu, gyventi savaip. Ši daina reprezentuoja tą magišką pokyčių momentą, kai nusprendžiame tapti geresne mūsų pačių versija“, – pasakoja atlikėja Ginta.

Tuo tarpu Monty Wells, šokių muzikos gerbėjams geriau pažįstamas xøLove vardu, į singlo filmavimo aikštelę atvyko beveik tiesiai iš automobilio avarijos vietos – galima netgi pajuokauti, jog aštrių emocijų nestokojantis ne tik pats „Night Shift“ klipas, bet ir jame pasigirstančio balso savininko gyvenimas.

muzikantas.

Bene įdomiausia „Night Shift“ klipo dalis – šokio elementai. Nors jokia naujiena vaizdo klipe pamatyti ritmingus judesius, rečiau kada matome ištisus sportinio šokio performansus. Anot pačių muzikantų, apie iššūkių bei skausmo įveikimą per užsispyrimą kalbančiai dainai šokis tapo tiesiog idealiu pakeleiviu.

„Daina pasakoja apie naktinius žmonių tarpusavio santykius ir sunkų darbą, be kurio jie gali subyrėti. Vieni naktį šoka ar mylisi, kiti pykstasi – tarpusavio ryšiai nuolat kuriasi bei griūna. O ši naktinio darbo pamaina visuomet pasibaigia taip pat netikėtai, kaip ir prasidėjusi. Todėl neatsitikinai pasirinkome šokį – kūnišką išraišką, kurioje telpa daugybė emocijų ir per kelias akimirkas pyktį gali pakeisti meilė. Arba atvirkščiai“, – dalinasi kūrėjas Leon Somov.

Specialiai klipui sukurtą pasirodymą atlieka Lietuvos 10-ies šokių čempionai jaunimo kategorijoje: Kotryna Ambrazevičiūtė ir Laurynas Makarovas.

Meno mylėtojai nesunkiai atskirs klipe pasirodančias vietas – tai Nacionalinė dailės galerija Vilniuje, jau ne vienerius metus tampanti tokioms drąsioms kūrybinėms idėjoms naujaisiais namais. Tiesa, net ir joje elektroninės muzikos ritmus išgirsite tikrai ne kasdien.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai