Kroatijos saloje – šunų ir jų šeimininkų plaukimo ir bėgimo varžybos (0)

890
REUTERS
2018 m. rugpjūčio 31 d. 12:23
Kroatijai priklausančioje Adrijos jūros Rabo saloje rugpjūčio 28 dieną netilo juokas ir lojimas. Čia surengtos šunelių ir jų šeimininkų plaukimo ir bėgimo varžybos.

Varžybose, kuriose dalyvavo maždaug 15 keturkojų įvairaus dydžio ir spalvų sportininkų, triumfavo nedidelis penkerių metų šunelis Bonnie. Jo sportinis azartas tiek jam, tiek jo šeimininkei padovanojo dviejų dienų poilsį salos kempinge.

Keturkojams, kuriems arčiau širdies ėsti, o ne varžytis, šventės organizatoriai taip pat turėjo, ką pasiūlyti: jie galėjo dalyvauti ėdimo ir lakimo rungtyse. Įdomu tai, kad šuneliai galėjo gardžiuotis specialiai jiems pagamintais ledais ir netgi šunišku alumi.

Varžybos, kurias organizavo neseniai veiklą pradėjusio specialaus šuneliams paplūdimyje skirto baro „Monty‘s Beach Bar“ savininkai, buvo skirtos dar kartą parodyti, kokie žmonėms svarbūs ir brangūs jų augintiniai bei paskatinti žmones aktyviau gyventi ir daugiau judėti.

Šis baras – vos antras toks Kroatijos Adrijos jūros pakrantėje. Jis skirtas pritraukti poilsiautojus, kurie savo atostogų neįvaizduoja be geriausių keturkojų bičiulių.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi