Kokias baimes „Rūsyje“ patyrė ir įveikė J.Šeduikytė ir M.Jampolskis (15)

10451
Martynas Lapinskas, Robertas Narmontas Delfi.TV
2014 m. spalio 21 d. 21:35
Apleisto Vilniaus dvaro rūsyje įvyko pirmosios lietuviškos psichologinės siaubo dramos „Rūsys“ spaudos konferencija. Filmo kūrėjai ir aktoriai atskleidė filmavimo subtilybes ir papasakojo, kaip gimė minėta kino juosta.

Pagrindinę filmo heroję įkūnijusi Jurga Šeduikytė spaudos konferencijoje sakė, kad nusifilmuoti kine buvo jos sena svajonė.

Aktoriai neslėpė - filmavimo metu nepavyko išvengti baimės ir šleikštulio jausmo. „Kadangi esu gana uždaras žmogus, didžiausia mano baimė buvo išleisti emociją“, - kalbėjo J. Šeduikytė.

Aktorius Marius Jampolskis sakė visada labai bijojęs siaubo filmų ir prieš dešimt metų nebūtų pasakęs, kad sutiks filmuotis.

„Žmogaus baimė yra varomoji jėga. Reikia ją mokėti panaudoti. Tie, kas moka tą padaryti, yra profesionalai. Nereikia bijoti bijoti“, - dėstė M. Jampolskis.

„Rūsys“ taip pat pirmas pasaulio istorijoje išmanusis filmas. Visi, parsisiuntę filmo programėlę, gali matyti režisieriaus komentarus, stebėti, ką mato personažai filme, girdėti papildomus garsus.

Kino filmas „Rūsys“ pasakoja garsios tapytojos Ievos (vaidina J. Šeduikytė) ir finansininko Tomo (M. Jampolskis) šeimos istoriją. Kai sutuoktinių namo rūsyje paslaptingai dingsta nekviestas svečias, o ant rūsio laiptų Tomas randa C formos vinį, pradeda dėtis protu nesuvokiami dalykai. Tai bus įtempta, iki paskutinės akimirkos intrigą išlaikanti istorija, nagrinėjanti amžinas vertybes – meilę, Dievo egzistenciją, šeimos santykių trapumą ir svarbiausia – nuodėmės kainą.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi