Kim Kardashian susitiko su Armėnijos ministru pirmininku irgerbėjais (0)

1779
REUTERS
2019 m. spalio 10 d. 14:14
Trečiadienį, spalio 9 d., Jungtinių Amerikos Valstijų realybės šou ir socialinių tinklų žvaigždė Kim Kardashian susitiko su Armėnijos ministru pirmininku Nikolu Pashinyanu ir su juo įsiamžino asmenukėje.

Ministras pirmininkas dėkojo K. Kardashian už šalies populiarinimą. 148 mln. sekėjų „Instagram“ turinti moteris atvyko į šalies sostinę Jerevaną dalyvauti kasmetinėje technologijų konferencijoje „World Congress on Information Technology“.

K. Kardashian protėviai kilę iš Armėnijos, todėl ji ne tik pasirodė konferencijoje, bet taip pat pirmadienį, spalio 7 d., tris iš keturių savo vaikų pakrikštijo pagrindinėje šalies katedroje Ečmiadzine.

Jos vyresnioji dukra North buvo pakrikštyta 2015 m. armėnų bažnyčioje Jeruzalėje. Į susitikimą su N. Pashinyanu išėjusią K. Kardashian prie viešbučio apspito gerbėjai. Fanai jos laukė ir išeinančios iš vyriausybės pastato.

Reporteriui paklausus apie susitikimą, moteris atsakė, kad jis praėjo gerai. K. Kardashian keliauja kartu su savo seserimi Kourtney. Jos taip pat susitiko su Armėnijos prezidentu Armenu Sarkissianu.

Rekomenduojame

Naujausi