Kaune nušvilpto gėjų lyderio V. Simonko ėmėsi ginti Jazzu (70)

19936
Rafael Achmedov, Kas vyksta Kaune
2015 m. sausio 31 d. 04:24
Kaune vykę M.A.M.A 2014 muzikos apdovanojimai padovanojo ne tik malonių akimirkų. Skelbiant paskutinės statulėlės laimėtoją į sceną buvo pakviestas Lietuvos gėjų lygos valdybos pirmininkas Vladimiras Simonko. Kaune vykusio renginio svečiai pademonstravo savo menką tolerancijos lygį – renginio svečias buvo pasitiktas švilpimu, kuris tęsėsi daugiau nei kelias minutes.

Į sceną geriausios Metų grupės apdovanojimo atsiimti lipęs Jazzu ir Leono Somovo duetas taip pat pateko į ne itin malonią situaciją.
„Nors šiuo metu gyvenu Vilniuje, Kaune gimiau ir užaugau, myliu šitą miestą. Tikuosi, kad M.A.M.A myli visus, nepriklausomai nuo lytinės orientacijos ir tapatybės“, – į Kauno „Žalgirio“ arenoje susirinkusią publiką kreipėsi V. Simonko, tačiau švilpimas nesiliovė. A. Rožickui teko imtis raminti įsismarkavusios publikos, o atlikėjai stojosi demonstruodami solidarumą homoseksualios orientacijos žmonėms.

Scenos link ėję muzikantai buvo pasitikti audringais plojimais, kuriuos po Justės Arlauskaitės-Jazzu kalbos ir vėl pakeitė minios nepasitenkinimas. „Labas vakaras visiems, norėjau pasakyti, kad šiais metais nesitikėjome. Noriu visiems palinkėti tolerancijos vieni kitiems. Prieš tai užlipusi ant šitos scenos pasakiau, kad Kaunas – mano mylimas miestas. Prašau nebandyti pakeisti mano nuomonės. Kas čia įvyko, buvo labai neskanu. Muzika sulygina viską“, – į renginio svečius kreipėsi Jazzu.
Po šio Kauno publikos akibrokšto socialiniuose tinkluose pasipylė dainininkei skirtos palaikymo žinutės. „Salėje jos stiprybė buvo dar įspūdingesnė. Žavu, kad sugebėjo subtiliai ir be pykčio pastatyti į vieta didelę minią', – žavėjosi bičiuliai ir gerbėjai.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai