Kadaise muzikos mokytojai nuleido rankas ir atsisakė su ja dirbti: dabar išskirtinio balso savininkės klausosi tūkstančiai (10)

23486
REUTERS
2018 m. gruodžio 2 d. 09:28
Kadaise muzikos mokytojai nuleido rankas ir atsakė su ja dirbti, nes ši raudonplaukė nemokėjo skaityti iš natų. Dabar Freya Ridings plačiai šypsosi – disleksija įveikta, o visą paauglystę persekiojusi atstumtosios dalia galiausiai virto nuostabia muzika, kurios pasiklausyti dabar renkasi pilnutėlės salės visame pasaulyje. Dainininkė ir dainų kūrėja iš Didžiosios Britanijos vasarą gerbėjus pakerėjo jausminga balade „Lost Without You“. Prieš koncertą Londono „Shepherds Bush Empire“ erdvėje Freya su „Reuters“ žurnalistais kalbėjosi apie kitoniškumo stigmą ir galiausiai mokytoja tapusia vienatvę.

24 metų dainininkė jau pasirodė Paryžiuje, Amsterdame, keliuose Jungtinių Valstijų miestuose. 2019 metų pradžioje pasirodys ir debiutinis jos albumas. Pagrindinė įrašo tema – vienatvė. Šiaurės Londone užaugusi Freya Ridings prisipažįsta:nors vienatvė ir gali pražudyti, būtent jai mergina dėkinga už galimybę atrasti ir pažinti savo tikrąjį aš.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai