Juostos apie reperį Tupacą Shakurą premjera Londone (0)

873
REUTERS
2017 m. birželio 29 d. 16:51
Londone įvyko biografinės juostos apie T. Shakurą premjera
Birželio 27 dieną Londone įvyko europinė juostos apie reperį Tupacą Shakurą „All Eyez on Me“ premjera, kurioje dalyvavo pagrindinės juostos žvaigždės.

Į renginį atvyko ryškiausi britų hiphopo scenos veikėjai, tarp kurių – garsus radijo didžėjus Timas Westwoodas.

Juostoje „All Eyez on Me“ nemenkas dėmesys skiriamas T. Shakuro draugystei su reperiu Notorious BIG, galiausiai virtusia nuožmia priešprieša, laikui už grotų ir bendradarbiavimui su prieštaringai vertinamu muzikos pasaulio magnatu Marionu „Suge“ Knightu.

T. Shakurą biografiniame filme įkūnija Demetriusias Shippas jaunesnysis.

T. Shakuras muziką įrašinėjo vos penkerius metus. 1996 metais buvo nužudytas. T. Shakuras – vos vienas iš šešių repo muzikos atlikėjų, per 30 metų pagerbtų Rokenrolo šlovės muziejuje.

Muziejus jį apibūdina kaip „tarptautinį pasipriešinimo ir nevaržomos dvasios simbolį, abejingų nepaliekantį gyvo prieštaravimo įsikūnijimą, vienintelį tikrą repo antiherojų“.

T. Shakuras visame pasaulyje pardavė 75 mln. įrašų kopijų. Didžiąją dalį įspūdingų pardavimų sudarė septyni po jo mirties išleisti albumai. Ir nors pardavimų skaičiai niekada neprilygs XXI amžiaus perkamiausiems hiphopo karaliams, tokiems kaip Drake‘as, Kanye Westas ar Jay Z, T. Shakuro palikimas nepavaldus laikui.

Daugiau

Naujausi