JAV Ekrano aktorių gildijos apdovanojimuose triumfavo „Juodoji pantera“ (0)

3785
REUTERS
2019 m. sausio 28 d. 13:07
Juosta apie tamsiaodį superherojų „Juodoji pantera“ sekmadienį pelnė aukščiausią JAV Ekrano aktorių gildijos (SAG) apdovanojimą ir sustiprino savo pozicijas prieš ateinantį mėnesį vyksiantį „Oskarų“ vakarą.

„Juodoji pantera“ laimėjo apdovanojimą už geriausią aktorių kolektyvą, aplenkusi muzikinę melodramą „Taip gimė žvaigždė“, Spike'o Lee „BlacKkKlansman“, juostą apie britų roko grupę „Queen“ „Bohemijos rapsodija“ ir romantinę komediją „Pasakiškai turtingi“.

Chadwickas Bosemanas, atlikęs pagrindinį vaidmenį „Juodojoje panteroje“, stovėdamas ant scenos kartu su kolegomis iš filmo, daugelis kurių taip pat yra juodaodžiai, paaiškino šios juostos svarbą.

„Juodoji pantera“, pernai tapusi daugiausiai Šiaurės Amerikoje uždirbusia juosta, sekmadienį taip pat pelnė apdovanojimą už geriausią kaskadinių triukų atlikimą.
SAG apdovanojimai laikomi ankstyvais „Oskarų“ pranašais, nes aktorių asociacijai tenka nemaža dalis iš beveik 8 tūkst. balsų, lemiančių Kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimų laureatus.

Keturiose kategorijose nominuota juosta „Taip gimė žvaigždė“ - Holivudo klasikinės juostos apie senstantį muzikantą ir talentingą jo mūzą perdirbinys – sekmadienį, per 25-ąją SAG apdovanojimų ceremoniją, liko tuščiomis.

Glenn Close pelnė geriausios aktorės apdovanojimą už vaidmenį dramoje „The Wife“ ir sutvirtino savo, kaip favoritės, pozicijas kovoje dėl geriausios aktorės „Oskaro“.

„Bohemijos rapsodijoje“ legendinį Freddie Mercury įspūdingai įkūnijęs Rami Malekas kovoje dėl geriausio aktoriaus apdovanojimo įveikė Christianą Bale'ą, suvaidinusį buvusį JAV viceprezidentą Dicką Cheney filme „Vice“.

Vakaro metu Tomas Hanksas įteikė apdovanojimą už viso gyvenimo pasiekimus aktoriui Alanui Aldai – komiško serialo „Karo lauko ligoninė“ (M*A*S*H) žvaigždei, pernai atskleidusiai, kad serga Parkinsono liga.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai