Istorikų ir teatralų akistata, skirta 300–ajam spektakliui “Madagaskaras” (5)

2285
Rinatas Chairulinas, DELFI TV
2015 m. spalio 12 d. 16:59
Sekmadienį, Vilniaus mažajame teatre, po spektaklio „Madagaskaras“ vyko diskusijų vakaras, kuriame dalyvavo Vilniaus Universiteto Istorijos fakulteto kultūros istorikai: Prof. Alfredas Bumblauskas, Doc. Eligijus Raila, Dr. Aurelijus Gieda, Doc. Aurimas Švedas, režisieriai Rimas Tuminas ir Arvydas Dapšys, Gabrielė Tuminaitė, dramaturgas Marius Ivaškevičius, kompozitorius Faustas Latėnas.

Istorikai pasidalino savo įžvalgomis apie “Madagaskarą”, atskleidė įdomių ir negirdėtų faktų apie istorinius veikėjų portretus, uždavė aštrių provokuojančių klausimų spektaklio kūrėjams.

„Madagaskaras“ – tai vienas lankomiausių VMT spektaklių, kurio premjera įvyko dar rekonstruojamo Vilniaus mažojo teatro fojė 2004 m. Per vienuolika metų į “Madagaskarą” teatras pardavė daugiau kaip 50 tūkstančių bilietų ir uždirbo daugiau kaip du milijonus litų (640 tūkst. eurų).

Spektaklis buvo parodytas ne tik įvairiuose Lietuvos miestuose, bet ir Latvijoje, Austrijoje, Belgijoje, Suomijoje, Serbijoje, Rusijoje, Lenkijoje.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai