Interviu su tikruoju Kalėdų Seneliu: gerumas reikalauja daugiau pastangų iš suaugusiųjų (0)

2807
Robertas Narmontas; Aleksandras Zaikinas DELFI TV | www.DELFI.lt
2018 m. gruodžio 6 d. 12:09
Tähtikuja g. 1, 96930 Rovaniemi – ne, tai ne koks burtažodis, o adresas Suomijoje. Čia gyvena bene seniausias ir garsiausias pasaulio žmogus – Kalėdų Senelis. Lietuvos vaikų dovanos, garbingi svečiai ir barzda – apie tai ir daugiau DELFI interviu su Santa Klausu.

Tai ne pirmas kartas, kai Kalėdų Senelio rezidencijoje lankosi DELFI komanda. „Misija Laplandija“ dalyviai pas jį buvo užsukę ir praėjusiais metais.

Kalėdų Senelis iškart įrodė savo atidumą ir atmintį – tik į jo kambarį įėjus žurnalistams, jis pasisveikino ir apsidžiaugė, jog jį aplankome ir šiais metais.

„Pirmiausia, ponai ir ponios, sveiki atvykę į poliarinį ratą, sveiki atvykę į Laplandiją. Tai labai jaudinanti diena ir jaudinantis laikotarpis, nes iki Kalėdų liko 3 savaitės“, – džiaugėsi Kalėdų Senelis.

Svečiai, kurie svarbesni už Prezidentę

Traukti Kalėdų Senelio už liežuvio nereikėjo, šis pats mikliai ėmė berti žodžius. „Šiandien labai ypatinga diena: gavome labai svarbias skrynias (su Lietuvos vaikų laiškais – DELFI), lankėsi Lietuvos V.I.P. svečiai: aš nekalbu apie ponią Prezidentę.

Kalbu apie tuos mažus vaikus, berniukus ir mergaites, kurie lankėsi čia. Jau su daugeliu jų susitikau. Jaučiu, kad turiu savo gyvenime tikslą. Nuostabūs, nuostabūs vaikai“, – sakė Kalėdų Senelis.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai