Internete išpopuliarėjo „shuffle“ šokio judesius tobulai įvaldęs mokyklos direktorius (9)

12809
REUTERS
2019 m. sausio 28 d. 18:09
Internete žaibiškai išpopuliarėjo 10 sekundžių trukmės vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas mokyklos direktorius, kurio energingus šokio judesius kartoja mokiniai.

Šiaurės Kinijos Šansi provincijoje, Lini srityje esančios Siguano pradinės mokyklos direktorius Zhangas Pengfei nusprendė kasdienę mankštą mokykloje pakeisti šiuolaikinių „shuffle“ stiliaus šokių judesiais.
Kinijos švietimo ministerijos nurodymu, pradinių ir vidurinių mokyklų moksleiviai rytais turi skirti 25–30 minučių laisvo laiko poilsiui ir judėjimui.

Kadangi aikštelė prie mokyklos per maža, kad sutalpintų daugiau nei 700 vaikų, norinčių užsiimti įvairia sportine veikla, energingas ir kūrybingas direktorius gruodžio mėnesį pradėjo rengti šokio valandėles.

Zhangas Pengfei negalėjo nė pagalvoti, kad jo sprendimas rengti šokio valandėles mokyklos kieme sulauks tiek dėmesio. Jis papasakojo, kad anksčiau mokykloje buvo praktikuojama kalistenika (kūno svorio treniruotės), tačiau jis pastebėjo, kad vaikai nelabai domisi tokiomis treniruotėmis.

Žiūrint vaizdo įrašą, kuriame vaikai šoka su Zhangu Pengfei priešaky, galima pamanyti, kad mokyklos direktorius rimtai šoka jau daug metų. Tačiau direktorius papasakojo, kad su „shuffle“ stiliaus šokiu jis susipažino tik praėjusią vasarą, kai netyčia pamatė miesto aikštėje šokančią grupę žmonių ir pagalvojo, kad tai gali būti puiki rytinė mankšta mokyklos vaikams.

Pagrindinius šokio judesius direktorius įvaldė per mažiau nei du mėnesius, tada surengė mokinių apklausą, siekdamas išsiaiškinti, ar jiems būtų įdomi tokia veikla, ir pakvietė į mokyklą profesionalius šokėjus.
Dabar mokiniai nekantriai laukia rytinės mankštos ir pertraukų. Greiti ir tikslūs šio šokio judesiai lavina vaikų ritmo jausmą, suteikia energijos, o tai palankiai atsiliepia ir jų mokymosi gebėjimams.

Rekomenduojame

Naujausi