Indijos dainininkė svajoja ištrūkti iš Bolivudo ir dainuoti su J. Timberlake‘u (0)

2211
REUTERS
2017 m. kovo 12 d. 08:46
Viena iš geriausiai žinomų Indijos popscenos žvaigždžių Sunidhi Chauhan norėtų bendradarbiauti su tokiais muzikos pasaulio grandais kaip Justinas Timberlake‘as ir Usheris – mergina neslepia ambicijos ištrūkti iš Bolivudo ir išgarsėti visame pasaulyje.

Sunihdi balsas – vienas iš labiausiai vertinamų ir populiariausių Indijos kino pramonėje, mergina jau sukūrė dainą su publikos numylėtiniu Enrique Iglesias.

Gimtojoje Indijoje mergina vadinama „dainelių Karaliene“ – tai Bolivudo filmų šokių scenų kūriniai, kuriuos žiopčioja pagrindinės juostų aktorės, nors iš tikrųjų skamba S. Chauhan balsas.

Kai ten bebūtų, dainininkė viliasi, kad 2017 metais pasitaikys daug progų išbandyti save kitame amplua.

S. Chauhan norėtų daugiau dirbti kine. 2016 metais ji debiutavo trumpo metro filme „Playing Priya“. Dainininkė neslepia svajonės sukurti didesnį vaidmenį ir geriausiai save įsivaizduoja dokumentiniame filme įkūnijant aktorę Madhubalą, kurią Indijoje dauguma vadino Marilyn Monroe.

S. Chauhan įsitikusi, kad sugebėtų deramai suderinti tiek dainavimą, tiek vaidybą. Jos aistra neturi ribų: laisvai dainuoja kalbomis, kurių nesupranta, įskaitant ir prancūzų, buvo įkėlusi koją ir į Pakistano muzikos pasaulį.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai