Į Vilnių atskridusią „Žiedų valdovo“ žvaigždę lietuviai pasitiko su ypatinga daina (10)

11767
2018 m. rugsėjo 13 d. 21:47
Šį ketvirtadienį į Vilnių atskrido paskutiniai populiariosios kultūros renginio „Comic Con Baltics“ svečiai. Tarp jų – kino legenda John Rhys-Davies, kuris sukūrė įsimintiną nykštuko Gimlio vaidmenį „Žiedų valdovo“ (The Lord of the Rings) sagoje. Renginio organizatoriai kartu su Vilniaus universiteto mišriu akademiniu choru „Gaudeamus“ šį svečią pasitiko itin ypatingai – keturiasdešimties žmonių choras giedojo „Žiedų valdovo“ garso takelį.

„Comic Con Baltics“ organizatoriai visada pabrėžia, kad kviesdami žymius aktorius į renginį visada stengiasi ne tik išpildyti agentų reikalavimus, tačiau ir kaip nors juos nustebinti.

„Kai paskelbėme, kad į Lietuvą atvežame John Rhys-Davies, kuris yra sukūręs ne vieną įsimintiną vaidmenį, sulaukėme didžiulio žmonių susidomėjimo. Smagu, kad kartu su VU choru pavyko sukurti tokią gerą atmosferą ir atvykimą į Lietuvą svečiams padaryti ypatingą“, – teigia viena iš renginio organizatorių Agnė Raščiūtė.

Tuo pačiu skrydžiu atvyko ir Ian Beattie vaidinęs kutliniuose serialuose „Sostų karai“ (Game of Thrones) ir Vikingai (Vikings) bei Kevin McNally, kuris visose penkiose „Karibų Piratų“ (Pirates of the Caribbean) kūrė vieną iš pagrindinių vaidmenų.

Renginyje taip pat turėsite galimybę susitikti su Rossu Marquandu, kuris sukūrė vaidmenis viename populiariausių serialų pasaulyje „Vaikštantys numirėliai“ (The Walking Dead) bei naujausioje, visus žiūrimumo rekordus sumušusioje „Keršytojai. Begalybės karas“ dalyje. Taip pat aktoriumi Ricku Cosnettu visiems gerai pažįstamu iš serialų „Blyksnis“ (Flash) bei „Vampyro dienoraščiai“ (Vampire Diaries) ir legendinių „Galingųjų Reindžerių“ žvaigždė Stevas Cardenas. Į renginį taip pat atvyksta garsusis lietuvių kilmės iliustratorius Kaz Prapuolenis bei internetinio komikso „The Awkward Yeti“ autorius Nickas Selukas.

„Comic Con Baltics“ dvi dienas kvies nusikelti į pramogų ir įvairaus turinio kupiną pasaulį. Čia lankytojų lauks naujausi ir jau klasika tapę arkadiniai žaidimai, virtualios realybės kino salė. Žaidimų ir technologijų salėje turėsite galimybę išbandyti savo jėgas žaidžiant žaidimus su garsiais Lietuvos žmonėmis, įskaitant ir tituluotus bokso profesionalus. Pirmą kartą renginyje įvyks Lietuvos dronų čempionatas. Žmonės bus kviečiami fotografuotis prie įspūdingų kino atributų, įskaitant „Geležini sostą“ iš serialo „Game of Thrones“. Vienas spalvingiausių renginio akcentų – didžiausias cosplay konkursas Baltijos šalyse, kuriame varžysis šios srities profesionalai ir parodys nepriekaištingus jų pačių sukurtus kostiumus.

Renginys vyks jau šį savaitgalį rugsėjo 15 – 16 dienomis.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi