Į Londono karališkuosius botanikos sodus atkeliavo Kalėdos (0)

3549
REUTERS
2018 m. lapkričio 23 d. 09:36
Į Londono Karališkuosius botanikos sodus atkeliavo Kalėdos. Čia prasidėjo jau tradiciniu tapęs šventinis festivalis. Pavargote nuo lietingo Londono oro? Vis dar neatsirado šventinė nuotaika? Vadinasi, jums reikia apsilankyti Kju Karališkuosiuose botanikos soduose.

Likus kiek daugiau nei mėnesiui iki Kalėdų, čia atidarytas festivalis „Kalėdos Kju“. Sutemus visame pasaulyje žinomas kompleksas pasikeičia. Įsijungia daugiau nei milijonas šviesų ir tūkstančiai lazerių. O visame parke skambančios kalėdinės dainos privers ir vėl patikėti Kalėdų seneliu.Tarp pagrindinių pramogų šiemet yra „Šviesos katedra“.

Tai šimto metro tunelis iš vaiskių liepsnelių. Pagrindiniame ežere taip pat puikuojasi trys šimtai švytinčių origamio laivelių. Dėl jų atspindžio vandenyje susidaro vaizdas, kad prieš jus – plaukiojančios žvaigždutės. Medžiai soduose papuošti specialiomis girliandomis, visiškai nekenksmingomis vertingai vietos augmenijai.

Festivalis „Kalėdos Kju“ vyks iki sausio 5 dienos. Jei nutarsite pasivaikščioti „Šviesos katedroje“ ar pasibučiuoti po amalo vainiku, jums tai kainuos 16,5 svaro.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi