I. Burlinskaitei ir G. Lebedevai - ekstremalių pojūčių ir adrenalino dozė (0)

5171
Edita Maželytė, Rinatas Chairulinas DELFI.TV
2014 m. birželio 7 d. 12:24
Vasariškoje naujienų portalo DELFI rubrikoje „Pirmas kartas su žvaigžde“ sudalyvavo „Projekto kitokios“ narės Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva. Merginos išbandė savo drąsą ralio trasoje. Užsikrėtęs jų emocijomis „Geros dovanos“ pramogą išbandė ir G. Lebedevos širdies draugas Aleksandras Kazakevičius. Imtynininkui ekstremalus pasivažinėjimas bolidu suteikė daugiausiai emocijų.

Besiginčydamos, kuriai pirmai sėstis į ralio automobilį, merginos netgi metė burtus – abidvi bijojo pramogą išmėginti pirmosios. Tačiau tiek I. Burlinskaitė, tiek ir G. Lebedeva baiminosi be reikalo.

Atlikėjos ralio automobilyje krykštavo ir daug šypsojosi – jų veiduose nebuvo nei užuominos apie baimę.

„Mėgstu ekstremalumą, man norėjosi kažko daugiau“, - po pasivažinėjimo sakė du nykščius į viršų iškėlusi Indrė.

Greta taip pat sutiko, kad išmėginti ralio automobilį - labai geras jausmas. „Kai pasitiki vairuotoju, tai jautiesi saugiai, kaip pas mamą glėbyje“, - juokėsi ji.

Savo širdies draugę į ralį atvežęs Aleksandras Kazakevičius užsikrėtė merginų įspūdžiais ir taip pat susigundė išmėginti ralio pramogą.

„Pirmą kartą sėdėsiu šturmano vietoje“, - prisipažino jis. Imtynininkui pasivažinėjimas ralio bolidu suteikė bene daugiausiai emocijų. Išlipęs iš automobilio jis nenustygo vietoje pasakodamas apie įspūdžius ir braukė prakaitą nuo kaktos.

„Adrenalino mėgėjams tai - superinė pramoga“, - sakė Aleksandras.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai