Pajautę lygiadienį, Saulei keliaujant Avino žvaigždynu, ryžtingai judėkime į priekį. Tai naujo, stipraus ciklo pradžia. Pagal Avestos kalendorių, kovo 21 - Naujų metų pradžia, kuri švenčiama tekant Saulei. Tai labai svarbus laikotarpis, kada galime daug greičiau pasiekti trokštamą tikslą, jei būsime drąsūs ir ryžtingi, o sprendimai neprieštaraus mūsų dvasinėms vertybėms.

Tad būkime kaip kalnų upė, įveikianti pasitaikančias kliūtis ir veržliai besiveržianti į priekį.

Nuo 22 d. ir Merkurijus keliaus Avino žvaigždynu. Šio tranzito įtakoje norėsis pakovoti už savo tiesą, kaip žmonės sako, nesinorės „vynioti žodžių į vatą“. Vis tik svarbu nesijausti kaip drambliukui krištolo parduotuvėje, ypač kovo 23 d., kada turėsime Mėnulio pilnaties užtemimą - galimi nuotaikų svyravimai.

Be to, šiomis dienomis, Mėnulio tranzito Svarstyklių ženklu įtakoje išryškės ir teisingų pasirinkimų būtinybė. Gali išryškėti ir pačių vidiniai prieštaravimai, juk Mėnulis keliaus Svarstyklių ženklu ir bus Saulei, keliaujančiai Avino ženklu, opozicijoje. Taipogi gali tekti paderinti skirtingus požiūrius ieškant kompromiso.