09:00 2016 vasario mėn. 2 d.

„Hju Glaso legenda“ - dar vienas L. DiCaprio bandymas gauti „Oskarą“ (0)

3851
REUTERS
2016 vasario mėn. 2 d. 09:00
Filmo scenarijus paremtas tikra XIX amžiaus trečiojo dešimtmečio istorija apie Hju Glasą, kuris siekia atkeršyti savo medžiotojų komandos nariams, palikusiems jį numirti po žiauraus lokio užpuolimo.

Mėgindamas išgyventi, Hju Glasas keliauja per apsnigtus miškus, nunešamas į vieną krioklį, miega išmėsinėto arklio karkase ir godžiai ryja žalias bizono kepenis, kol galiausiai sugrįžta į savo stovyklą.

Filmas, gavęs 12 nominacijų „Oskarams“, gali tapti šių apdovanojimų lyderiu. Neseniai per „Auksinių gaublių“ teikimo ceremoniją jis laimėjo tris apdovanojimus – už geriausią dramos filmą, už geriausią dramos aktorių, kuriuo buvo pripažintas Leonardo DiCaprio, ir už geriausią režisierių, kuriuo tapo Alejandro G. Inarritu.

Hju Glaso legenda“ buvo filmuojama Kanadoje ir Argentinoje, o aktoriams ir filmavimo komandai teko atlaikyti nesvetingas vietoves ir atšiaurias oro sąlygas.

L. DiCaprio laikomas realiausiu pretendentu vasario 28 dieną per Kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimus gauti geriausio aktoriaus „Oskarą“. Tai būtų pirmasis jo laimėjimas po trijų ankstesnių nominacijų šioje kategorijoje.

Kad suteiktų filmui kuo daugiau autentiškumo, A. G. Inarritu, pernai už savo kūrinį „Birdman“ („Žmogus – paukštis“) laimėjęs geriausio režisieriaus ir geriausio filmo „Oskarus“, atsisakė specialiųjų efektų ir naudojosi tik natūralia šviesa.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi