Hip-hop'as ir house stiliaus muzika – idealus pasirinkimas Harry ir Meghan Markle vestuvėms (0)

1647
REUTERS
2018 m. sausio 12 d. 16:44
Pati tinkamiausia muzika britų karališkosioms vestuvėms – ta, kuriai šiuo metu pirmenybę teigia Didžiosios Britanijos paaugliai. Idėją, kokia muzika turėtų skambėti per princo Harry ir jo išrinktosios aktorės Meghan Markle vestuves, pateikė jaunimui skirtos radijo stoties laidų vedėja iš Londono Brikstono rajono Gloria Bay.

„Šiek tiek house stiliaus muzikos, truputis hiphopo. Kodėl? O gi todėl, kad Harry yra sakęs, jog jam tokie muzikos stiliai artimi ir įdomūs. Tikrai neblogas derinys vestuvių puotai. Manau, kad apsilankęs mūsų radijo stotyje ir pasiklausęs įvairios muzikos, jis apsistos būtent ties šia“, - pasakoja radijo laidų vedėja Gloria Bay.

Brikstono gyventojai, kurių daugumą sudaro atvykėliai iš Karibų jūros šalių, karališkąją porą sutiko itin šiltai. Radijo stotis „Reprezent FM“ buvo įkurta 2008 metais. Tai vienas iš projektų, kuriais bandoma sumažinti nusikalstamumą rajone. Jo tikslas – padėti jauniems žmonėms įgyti profesiją, susijusią su darbu radijo stotyje ir pramogų pasauliu. Dauguma radijo stotyje dirbančiųjų jaunesni nei 25 metų.

Šios radijo stoties laidos skirtos konkrečiai jauniems ypatingų poreikių žmonėms. Pavyzdžiui, tiems, kurie susiduria su įvairiomis psichologinėmis ir psichinėmis problemomis. Tai labai artima princui Harry. Jis aktyviai dalyvauja labdaringoje veikloje ir programose, susijusiose su sveikata.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai