Gražiausios Vilniaus vietos kartais slypi tiesiog už kampo (2)

3349
Robertas Narmontas
2018 m. gegužės 24 d. 16:40
„Telia Nemuziejus“ nuo gegužės 27 dienos kviečia visus pažinti Vilnių ir atrasti nematytų vietų orientaciniame žaidime. Viskas ko reikia: išmaniojo telefono, draugiškos kompanijos ir geros nuotaikos.

Prisiminkime istoriją ir keliaukime su ja susipažinti gyvai! Iš naujo atraskime seniai pamirštas ar dar niekada nematytas Vilniaus vietas.

„Vilniaus mįslės“ – orientacinis pasivaikščiojimas-žaidimas, dar sykį įrodantis, kad Vilnius – kupinas istorijos ir paslapčių miestas, kurio gražiausios vietos kartais slypi tiesiog už kampo.

Tau prireiks tik telefono ir noro smagiai iš naujo susipažinti su Lietuvos sostine. Kviesk draugus, mesk iššūkį pažįstamiems ir vasaros sekmadienius praleisk dar smagiau, nei iki šiol.

„Telia Nemuziejus“ kiekvienam apsilankiusiam dovanoja galimybę atrasti, pažinti ir puikiai praleisti laiką medžiojant Vilniaus paslaptis.

Klausimus padėjo kurti gidė Gabija Lunevičiūtė, o pirmieji išbandę šią pramogą Edmundas Jakilaitis, Jonas Nainys ir Katažina Zvonkuvienė pasidalino savo įspūdžiais.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi