Gelbėtojų garbei surengtas neįprastas maratonas: bėk kuo lėčiau (0)

999
REUTERS
2017 m. balandžio 24 d. 17:57
Los Andžele buvo surengtas itin neįprastas maratonas. Jo dalyviai išsirikiavo prie starto linijos ir leidosi į trasą pasigirdus maratono pradžią skelbiančiam šūviui, tik, kitaip nei paprastai, bėgti turėjo ne kuo greičiau, o kuo lėčiau.

Šios sulėtinto bėgimo varžybos buvo surengtos kaip netrukus pasirodysiančio filmo reklaminė akcija. Naujasis filmas pagrįstas dešimtajame praeito amžiaus dešimtmetyje populiaraus serialo „Gelbėtojai“ („Baywatch“) siužetu. Lėtasis bėgimas vyko tuo pat metu kaip įvairiose pasaulio vietose, pavyzdžiui, Londone ar Vienoje, rengiami maratonai.

Maratono dalyviai imitavo sulėtintus pakrante bėgančių gelbėtojų kadrus, demonstruojamus prieš kiekvieną originalaus filmo seriją.

Naujajame filme išvysime tokias žvaigždes kaip imtynininkas Dwayne‘as Johnsonas, žinomas „The Rock“ (Uolos) pseudonimu, ir aktorius Zacas Efronas.

Nors Los Andžele surengto maratono dalyviai nuo atletiškų serialo gelbėtojų akivaizdžiai skyrėsi, sukurti džiugią nuotaiką pavyko kuo puikiausiai. Tarp bėgusiųjų maratone buvo galima išvysti bronziniu įdegiu besipuikuojančias koledžo studentes, keistą barzdočių ir sužeistą bėgiką, finišą pasiekusį tik su draugo pagalba.

Kadangi sulėtintas bėgimas, šiaip ar taip, reikalauja begalės pastangų, maratono trasa buvo tik 300 metrų.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai