Prieš „Eurovizijos“ startą Jurijus Veklenko energijos sėmėsi Negyvojoje jūroje (1)

5295
Domantas Pipas, DELFI TV
2019 m. gegužės 14 d. 19:58
Nenumaldomai artėjant antrajam „Eurovizijos“ pusfinaliui, kuriame pasirodys ir mūsų šalies atstovas šiame konkurse Jurijus Veklenko, lieka vis mažiau laiko pramogoms. Tačiau būdamas Izraelyje Jurijus negalėjo praleisti ekskursijos į Negyvąją jūrą. Maudynėmis itin sūriame vandenyje ir purvo voniomis besimėgavęs dainininkas juokavo, kad tai – kaip SPA malonumai prieš generalines repeticijas, kurios laukia jau rytoj.

„Prieš rytojų ir generalines repeticijas, galima sakyti, tai paskutinė tokia išvyka. Dabar laikas, kai esu itin susikoncentravęs ir visą dėmesį skiriu tik kuo geresniam dainos atlikimui“, – sakė atlikėjas.

Įspūdingas kraštovaizdis ir nepaprasta patirtis Jurijui itin patiko, tačiau jis neslepia, jog prieš antrąjį pusfinalį visos jo mintys nukreiptos į „Euroviziją“.

Viso šiemet „Eurovizijoje" pasirodys 41 šalies atstovas. Pirmajame pusfinalyje išvysime 17 šalių pasirodymus, o antrajame – 18.

Kviečiame visas naujienas apie šį konkursą sekti su DELFI žurnalistais, kurie naujienas seka Tel Avive kartu su J. Veklenko ir jo komanda.

Daugiau

Naujausi

02:26

Aktualijos 18 val.

Lubinų diena

352