Estrados legenda Nelly Paltinienė į paskutinę kelionę išlydėta plojimais (4)

84167
Robertas Narmontas
2020 m. birželio 23 d. 15:43
Birželio 23-iąją Lietuva atsisveikino su legendine estrados žvaigžde Nelly Paltiniene. Bernardinų bažnyčioje Vilniuje nuo ankstyvo ryto rinkosi primadoną pažinoję ir ja žavėjęsi žmonės. Antradienį per pietus dainininkė buvo išlydėta į paskutinę kelionę – amžinojo poilsio ji atgulė Antakalnio kapinėse, Menininkų kalnelyje.

Urna su N. Paltinienės palaikais išnešta iškart po įvykusių mišių. Iki tol visi susirinkusieji su dainininke atsisveikino šviesiomis mintimis ir aidinčiomis maldomis.

Bažnyčioje su gedinčiais sveikinosi ir artimai dainininkę pažinojęs kunigas Arūnas Peškaitis.

Į mišias su vyru Petru atvyko ir gera N. Paltinienės draugė Liveta Kazlauskienė.

Laidotuvėse buvo galima sutikti ir kitus žinomus žmones, tarp kurių – Edmundas Kučinskas, Vytenis Pauliukaitis, Vidas Mačiulis, Viktoras Malinauskas, Judita Leitaitė bei kt.

Po 12 val. įvykusių mišių urna su primadonos palaikais aidint garsiems plojimams buvo išnešta iš bažnyčios.

Urną vežantis automobilis ir didžiulė minia iš paskos pajudėjo Vilniaus gatvėmis. Susirinkusieji į Antakalnio kapines išvyko tarti paskutinį „sudie“.

Prie šviesaus atminimo atlikėjos kapo artimieji dalijosi širdį virpinančiais prisiminimais. Bene jautriausia akimirka Menininkų kalnelyje buvo ta, kuomet E. Kučinskas dar kartą visų paprašė paploti primadonai ir uždainavo plačiai žinomą „Už tuos, kurie...“ dainą.

Nelly

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai