„Viskas prasidėjo nuo sūnaus. Jis 2009 metais pradėjo lankyti kartingų būrelį, dalyvavo varžybose. 2012 metais paaiškėjo, kad komanda yra, nes sportui nebeskiriamas finansavimas. Mes pervedėme sūnų į kitą komandą, bet kažkur pradėjo kirbėti mintis, kad gal reikia daryti savo“, – prisimena pašnekovas.

Verslininko svajonė ir ateities planas, net keletą kartų pokalbio metu pabrėžė jis, įkurti elektra varomų priemonių pramogų parką. Tuo esą skiriasi ir jo siūloma pramoga, mat pasivažinėti verslininkas siūlo ne benzininiais, o elektriniais kartingais. Vis dėlto pašnekovas pripažįsta, kad šio sporto gerbėjai į tokį pasiūlymą kol kas žiūri gana skeptiškai.

„Aš atvirai pasakysiu, pats buvau skeptiškas dėl elektrinių kartingų, nes jie asocijuojasi su tomis mašinytėmis, kurios buvo Vingio parke ir kurių laidas eina į lubas ir visi daužosi. Man iš karto buvo tokia asociacija. Kitas klausimas, kuris visiems kyla – ar jie važiuoja, ar traukia, ar užtenka greičio? Mano atsakymas – išbandykit, jei nepatiks, nemokėsit. Statistikos nevedu, bet turbūt 95 proc. pravažiavusių įspūdis būna geresnis negu lūkesčiai“, – šypsosi pašnekovas.

Paklaustas, kodėl pasirinko būtent elektra varomus kartinus, verslininkas tikina, kad tokį sprendimą priėmė dėl triukšmo, kadangi kavinės, šalia kurios įkurta kartingų trasa, savininkai iškėlė tokią sąlygą.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės