E. Jakštytės vaizdo klipe „Falling in love“ - asmeninė meilės istorija (0)

1492
2017 m. vasario 14 d. 11:26
Atlikėjai Eglei Jakštytei meilės diena šiemet yra išties ypatinga. Garsiai prakalbusi apie netikėtai atsiradusią meilę, Eglė džiaugiasi pagaliau radusi tai, ko ilgai laukė. Tačiau Valentino diena dainininkei svarbi ir jos muzikinėje veikloje, mat šiandien ji pristato meilei dedikuotą kūrinį „Falling in love“ bei jo vaizdo klipą.

„Falling in love neatsiejama nuo vienos populiariausios temos pasaulyje - meilės temos. Ši vidutinio tempo, electropop baladė yra vienareikšmiškai viena gražiausių dainų mano repertuare. Galbūt dėl to, kad realizuodama ją pati išgyvenau visai kitokius jausmus, nei prieš tai... Neatsitiktinai su visa kūrybine komanda nusprendėme, kad šis kūrinys turi pirmą kartą suskambėti plačiojoje erdvėje būtent šią dieną. Tad ją su didžiausia meile skiriu savo gerbėjams ir dalinuosi savo meilės istorija. Galbūt ji kažką įkvėps, gal ką paskatins nebijoti svajoti. Visos pastarosios mano dainos yra iš tikrų išgyvenimų ir tam tikrų gyvenimo etapų, kurios atspindi tiek mane, tiek mano jausmus, todėl ne išimtis ir ši daina, kuri gimė iš didžiulio širdyje gyvenančio jausmo - meilės“, - pasakoja Eglė.

Vos prieš savaitę baigtame filmuoti muzikiniame vaizdo klipe, Eglė Jakštytė leidžia savo klausytojams pažinti ją dar labiau. Vaizduodama savo meilės istoriją, atlikėja nevengia ir tamsesnių gyvenimo etapų, kurie pasak jos yra neatsiejama tikrojo gyvenimo dalis.

Dainininkė ypatingai dėkoja Vilmanto Grubio komandai „Gruvi media“, kuri realizavo ir „Aš viena“ dainos vaizdo klipą, Monikai Mužaitei, kuri visą savo talentą sudėjo į dainos žodžių kūrybą ir išpildė visus lūkesčius, Mariui Matulevičiui už didžiulę kantrybę ir ilgas valandas įrašų studijoje siekiant geriausio rezultato bei Viktorui Diawarai ir menų fabrikui „Loftas“.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi