21:30 2016 balandžio mėn. 1 d.

Džiazo legendą įkūnijusį E. Hawke'ą pakerėjo magiškas muzikanto paprastumas (0)

880
REUTERS
2016 balandžio mėn. 1 d. 21:30
Aktorius Ethanas Hawke‘as ant raudonojo kilimo Los Andžele, kur vyko dokumentinio filmo apie džiazo muzikantą Chetą Bakerį „Born to be Blue“ premjera, jautėsi kaip namie. Kino žvaigždė, kuriam juostoje atiteko garbė įkūnyti legendinį trimitininką, juokavo, kad iš tikrųjų „niekas už tai, kad pamatytų jį grojantį, nemokėtų pinigų“, tačiau patikino, kad vaidmuo – labai įdomus ir pareikalavęs nemažai pastangų.

Filme, kurio scenarijaus autorius ir režisierius Robertas Budreau, pasakojama bene garsiausio Amerikos džiazo trimitininko gyvenimo istorija. XX amžiaus 6-ąjį dešimtmetį jis buvo vienas iš garsiausių trimitininkų visame pasaulyje, žinomas ne tik kaip Vakarų Pakrantės džiazo scenos pionierius, bet ir laikytas tikra vadinamojo cool jazz ikona.

Deja, 7-ąjį XX amžius dešimtmetį priklausomybė nuo heroino vos nesugriovė jo karjeros ir asmeninio gyvenimo. Filme „Born to be Blue“ didžiausias dėmesys skiriamas būtent Ch. Bakerio bandymui sugrįžti į didžiąją sceną, prie kurio prisidėjo ir nauja meilė (ją filme įkūnijo aktorė Camen Ejogo). Didžiuosius kino ekranus „Born to be Blue“ pasieks jau kovo 25 dieną, o parduotuvių lentynas – kovo 31 dieną.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi