Dvi svarbias karjeros sukaktis minintis Santana leisis į koncertinį turą (0)

485
REUTERS
2019 m. sausio 22 d. 11:14
Carlosas Santana vasarą ketina leistis į gastroles „Supernatural Now“. Tris mėnesius truksiantis koncertinis turas, kurio metu numatyta 30 pasirodymų, pradžiugins muzikanto gerbėjus didžiausiuose Šiaurės Amerikos miestuose.

Gastrolės organizuojamos prisimenant du itin svarbius įvykus gitaros virtuozo muzikinėje karjeroje: tai dvidešimtosios daugybę „Grammy“ apdovanojimų pelniusio albumo „Supernatural“ metinės ir 50 metų nuo į muzikos istoriją patekusio jo pasirodymo Vudstoko muzikos festivalyje.

Jis prodiuseriui Michaelui Langui konstatavo: padėsiu suorganizuoti šį renginį, bet su viena sąlyga –noriu matyti scenoje Santaną. Jis jam: o kas tas Santana? Grahamas atsakė: palauk ir pamatysi“.

Koncertinis turas „Supernatural Now“ 2019 metų birželio 22 dieną startuos JAV Arizonos valstijos Finikso mieste. Toliau numatyti koncertai Dalase, Čikagoje, Toronte ir kituose miestuose. Gastroles užbaigs įspūdingas šou „Jones Beach Theater“ Niujorke 2019 metų rugpjūčio 25 dieną.

1999 metais pasirodęs C. Santanos albumas „Supernatural“ sulaukė neįtikėtinos sėkmės ir tapo bene svarbiausiu įvykiu per visą jo karjerą. Iš viso parduota daugiau nei 30 mln. albumo, kurio kūrinius „Smooth“ ir „Maria Maria“ žino visas pasaulis, kopijų. 2000 metais jis tapo tikru „Grammy“ apdovanojimų favoritu ir pelnė net devynias statulėlės, tarp kurių – už geriausią albumą. Šį C. Santanos įrašą puikiai įvertino ir „Latin Grammy“ komisija, skyrusi tris apdovanojimus. Apie sėkmę populiariausių, klausomiausių ir grojamiausių sąrašuose turbūt net neverta ir kalbėti: tai jau istorija.

Nors C. Santana ir pripažįsta, kad koncertuose skambės kūriniai tiek iš Vudstoko, tiek iš „Supernatural“ kūrybinių etapų, koncertų grojaraštis nebus vien nostalgiška kelionė – gerbėjai išgirs ir naujos muzikos.

Rekomenduojame

Naujausi